Apdovanotos geriausios rajono verslo įmonės

Vakar Gargždų kultūros centre vykusiame savivaldos ir verslo vakare tradiciškai apdovanotos geriausios metų rajono verslo įmonės. Šie apdovanojimai, kuriuos skiria Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos sprendimu sudaryta komisija, įmonėms teikiami nuo 2014 metų.

„Už sėkmingą verslo ir savivaldos partnerystę“ apdovanota UAB „Hortivita“ („Metų pasiekimo“ nominacija), „Sparčiausiai augančios Klaipėdos rajono įmonės“ nominacijos atiteko trims bendrovėms: UAB „Ivtoma“ (labai mažų ir mažų įmonių kategorijoje), UAB „Liskandas“ (vidutinių įmonių kategorijoje) ir UAB „Mars Lietuva“ (didelių įmonių kategorijoje). Verslo įmonių atstovams įteiktos statulėlės ir diplomai.

Teigiama, jog šių apdovanojimo tikslai – atkreipti dėmesį ir įvertinti sėkmingiausias bei identifikuoti pažangiausias Klaipėdos rajono verslo įmones, darančias teigiamą socialinį ir ekonominį poveikį rajonui, skleisti sėkmingiausius verslo praktikos pavyzdžius. Be kita ko, skiriant apdovanojimus įvertinama ir Valstybinės mokesčių inspekcijos pateikta informacija apie tvarkingai įmonės mokamus mokesčius ir net peržvelgiamos publikacijos apie įmonę visuomenės informavimo priemonėse. Kasmet apdovanojamos ne mažiau kaip trys įmonės.

Pernai kaip sparčiausiai augančios įmonės rajone savose kategorijose buvo apdovanotos UAB „Ekopaletė“, UAB „Hortivita“, UAB „Baltic Fresh Fruit“, o „Metų pasiekimo“ nominacija atiteko UAB „Silberauto“.

Išsamiau skaitykite šeštadienio numeryje

Parengė Jolanta BENIUŠYTĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Nežiūrint nieko, mes išlikome draugais

Pilna Gargždų kultūros centro salė praėjusį penktadienį klausėsi virtuoziško izraelietiško džiazo, o pavasarį gargždiškiai nemokamai žiūrėjo Izraelio filmus – šias…

Plačiau »

Jolanta BENIUŠYTĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas