Apsimetė pareigūnu ir išviliojo 1100 eurų

Rajone sukčiai taikosi į senyvo amžiaus gyventojus. Štai Gargžduose šeštadienį iš 85 metų senolės pareigūnu prisistatęs asmuo išviliojo 1100 eurų.

Į gargždiškės duris nepažįstamasis pasibeldė apie vidudienį. Vyriškis teigė, kad yra policijos ekspertas. Jis senjorę įbaugino, kad moteris atsiskaitė netikrais eurais. Tad esą būtina patikrinti ir kitus turimus pinigus. Tačiau kaip „tikrintojas“ išėjo, taip ir nebegrįžo. „Gyventojai turi likti budrūs. Pareigūnai visuomet atvyksta tik su uniformomis ir tarnybinėmis mašinomis. Į duris pasibeldusių nepažįstamųjų būtina paprašyti, kad parodytų darbo pažymėjimą. Sukčių taikinyje – senjorai. Sveikintina, kad kuo toliau, tuo akylesni tampa senyvo amžiaus žmonių kaimynai: pamatę įtartinus asmenis, kurie tykoja prie durų, apie tai praneša policijai“, – ragino būti pilietiškiems rajono Policijos komisariato viršininkė Rasa Stasiulaitienė.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Jaučiam vietoj „jamam“

Tviskančios parduotuvių vitrinos vilioja atverti pinigines dovanoms. Paskutinį lapkričio savaitgalį prekybos ir pramogų sostine tituluojamame „Akropolyje“ vykusi akcija „Jamam“ sutraukė…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar patinka tatuiruotės?