2018 Birželio 22
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

„Arūno durys“ – atviros užsakovams

UAB „Arūno durys“ direktorius A. Einikis didžiausiu darbo įvertinimu įvardija sugrįžusius klientus. Endriejaviškis Arūnas Einikis per 20 metų puikiai perprato langų ir durų rinką, tad prieš septynerius metus ėmėsi savo verslo. Iš pradžių teikė paslaugas kaip individuali įmonė, o prieš 2 metus įsteigė UAB „Arūno durys“. Parduotuvėje Gargžduose, Klaipėdos g. 35A, šalia autobusų stoties, galima išsirinkti ne tik langus, duris, užsakyti įstiklinti balkoną, bet ir nusipirkti įvairiausių spynų, žaliuzių, ritininių užuolaidų, tinklelių nuo uodų. Atveš, sumontuos, o jeigu reikia smulkaus remonto seniems langams ar durims, pakeis stiklo paketus, mechanizmus, tarpines, spynas. Užsikirto durys? Taip pat padės. Direktorius telefonu pasiekiamas 24 val. per parą.

Su klientais – atviras

Specialių vadybos mokslų nekrimtęs, tačiau turintis praktinės verslo patirties Arūnas – bendrovės direktorius. Statyti duris prieš 20 metų pradėjo brolio įmonėje, tad dabar sako galįs sumontuoti bet kokios firmos gaminį, net ukrainietiškas duris, kurių nesiima kiti meistrai, esą daug krapštymosi. „Visada klausiausi, ką kalba klientai, ko pageidauja, kokių pretenzijų turi gamintojams. Taip per ilgus metus išsiaiškinau, ko iš tiesų užsakovai nori, kokia rinka. Turiu pagrindinę taisyklę – niekada nemeluoti. Atvirai pasakau gaminio privalumus ir trūkumus. Taip mažiau nesusipratimų ir nusivylimų“, – „Bangai“ pasakojo A. Einikis, sukūręs 4 darbo vietas. Praverčia tinkuotojo-dažytojo profesija, nes dažnai klientai nori ir apdailos.

Kol kas nuomojamose patalpose dirbantis vyras turi svajonę nusipirkti savas ir būti ne tik tiekėju, bet ir gamintoju. Tris sūnus auginantis Arūnas jau dabar stebi vyriausiojo 19 m. Manto susidomėjimą tėvo verslu.

Su „Arūno durimis“ sutartį dėl smulkių remonto darbų yra pasirašiusi rajono Savivaldybė. Jo įmonė keitė langus Gargždų ligoninėje, Žadeikių kultūros namuose.

Rinkoje jaučiasi stabiliai

„Pirmieji plastikinius langus gyventojai pasikeitė prieš 15 ir daugiau metų. Juos laikas keisti, nes langai nebeefektyvūs. Yra manančiųjų, jog bet kokie langai tarnaus visą gyvenimą. Taip nėra. Ypač daug problemų su vienadienių įmonių įsiūlytais pigiais, ne itin kokybiškais langais. Žmonės susigundė, prisipirko, o prasidėjus problemoms nebėra į ką kreiptis – firmos arba nebėra, arba dirba po kitu pavadinimu, – pastebėjimais dalijasi direktorius, kuris į klausimą apie garantiją atsako duodąs visam gyvenimui, kol gyvas. – Su klientais dirbti nėra paprasta, tačiau įmonė dirba stabiliai, nesiruošiu trauktis iš rinkos. Stengiuosi, kad visi užsakovai liktų patenkinti. Jei iškyla kokių problemų, sprendžiu. Didžiausias darbo įvertinimas – sugrįžę klientai. Žinoma, pasitaiko ir piktybinių užsakovų, kurie linkę arba visai nemokėti, arba sutartą kainą mušti iki begalybės.“

Jeigu klientas išsirenka iš sandėlyje esančių gaminių, firma gali duris ar langus net tą pačią dieną sudėti. Jeigu užsisako iš katalogų, tenka ir mėnesį palaukti – viskas priklauso nuo gamintojo. Durų kaina – nuo 47 eurų už vidaus iki 1200 eurų už lauko. Dabar esą ypač populiarios baltarusiškos durys, nes ir laminatas geras, ir spalvos patrauk­lios, ir kaina gera. O pasiūlyti „Arūno durys“ gali tiek variantų, kad galva nuo spalvų ir modelių gausos apsisuks.

Vida VALAITYTĖ-IVAKHNENKO

Aut. nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ne kokie reikaliukai

Prasidėjęs uogienių virimo sezonas, rūpestis dėl paukščių antplūdžių, kurie akimirksniu nulesa uogas, ko gero šiuo metu yra žymiai didesnis nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar jau maudėtės jūroje?