Atšvaitas – pigus, gyvybė – brangi

Gamta šį rudenį mūsų negaili. Pliaupia ir pliaupia lietus, kuris kai kur jau net kelius semia. Eismo sąlygos itin pablogėjo, ypač tamsiu paros metu.

Tenka važiuoti į darbą ir iš darbo Gargždų miesto gatvėmis. Iš ryto daug moksleivių eina į mokyklas, tačiau apie jų saugumą tėvai nepagalvoja. Tada, kai smarkiai lyja, gatvės blausiai apšviestos, o mums, vairuotojams, itin sunku pastebėti pėsčiuosius, jei jie be atšvaito. Spaudoje ne kartą skaičiau, kad vyksta įvairios policijos, bendruomenių akcijos, kai tie atšvaitai net veltui dalijami. Kodėl dalis žmonių jais vis tiek nesinaudoja? Kodėl toks žemas mūsų žmonių sąmoningumas?

Kiekvieną rytą darželiuose, mokyklose reikėtų priminti apie saugų eismą, pareikalauti tėvų, kad jie nepamirštų savo vaikams įsegti atšvaitą. Bet ką gi kalbėti apie vaikus, jei patys suaugusieji taip pat tamsiu paros metu gatvėse nesisaugo?

Atšvaitas kainuoja vos keliasdešimt centų. Jūsų nerūpestingumas kelyje gali kainuoti gyvybę.

Elvyra PETRIKIENĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Senjorų ruduo

Spalis prasidėjo nieko gero nežadančiomis darganomis ir senjorams skirtais renginiais. Ar jie gali užgožti materialinį skurdą, vienišumą, socialinę atskirtį? Anksčiau…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar šiemet pirkote nekilnojamojo turto?