Baičiuose į medį rėžėsi automobilis: žuvo vairuotojas

Baičiuose į medį rėžėsi automobilis: žuvo vairuotojas

Saulėtą pirmadienio rytą apie 9 val. Baičiuose į medį rėžėsi „Mercedes-Benz“ automobilis. Jo vairuotojui įvykio vietoje konstatuota mirtis.

Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Baičių kaime į medį atsitrenkė automobilis, yra prispaustas žmogus. Į įvykio vietą skubėjo policija, medikai, gaisrininkai. „1962 m. gimęs vyras mirė vietoje. Jis patyrė su gyvybe nesuderinamus sužalojimus. Keleivių mašinoje nebuvo“, – pirmadienio rytą „Bangai“ komentavo Gargždų GMP stoties vyriausioji slaugytoja Genovaitė Kubilienė.

Pasak Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus viršininko Ramūno Stasiulio, nelaimę galimai lėmė vairuotojo sveikatos būklė. „Kliūčių nebuvo, automobilis į medį trenkėsi lygiame kelyje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dabar tik spėlionės, aiškią priežastį nustatys ekspertizė“, – sakė pareigūnas.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Jaučiam vietoj „jamam“

Tviskančios parduotuvių vitrinos vilioja atverti pinigines dovanoms. Paskutinį lapkričio savaitgalį prekybos ir pramogų sostine tituluojamame „Akropolyje“ vykusi akcija „Jamam“ sutraukė…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar puošite namuose gyvą eglutę?