„Bangos“ redakcija didžiule Trispalve sveikina artėjančią ypatingą sukaktį

„Bangos“ redakcija didžiule Trispalve sveikina artėjančią ypatingą sukaktį

Net šešių metrų ilgio ir dviejų metrų pločio Trispalve sutikdama išskirtinį įvykį – Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo šimt­metį, ketvirtadienį pasipuošė Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redakcija. Šiuo sumanymu pagerbiama išskirtinė data visos šios kartos gyvenime. Įgyvendindama savo sumanymą redakcija sulaukė geranoriškų pagalbininkų: siuvėjų, policininkų, meistrų.

Lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo „Nykštukų“ grupės vaikučiai padėjo išskleisti 6 metrų Trispalvę.Bendrovės „Gargždų komunalinės paslaugos“ direktorius A. Stanionis padėjo patarimais, o meistras A. Skyrius, kuris yra Sausio 13-osios laisvės kovų dalyvis, prie redakcijos balkono pritvirtino Trispalvę.Artėjant Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo šimtmečiui, kiekvienas bandome atrasti būtent savo sąsają su Šimtmečiu, savo priežastį švęsti. Nutarėme kartu su skaitytojais pasidžiaugti, kad mūsų kartai teko išskirtinė proga regėti ir pajausti tokią neeilinę Vasario 16-ąją. Mes raginame išdidžiai, o tuo pačiu nuotaikingai kelti Lietuvos valstybės simbolį Trispalvę tiek prie savo namų, tiek prie įstaigų. Labai paprasta nuolat būti paniurusiems, dejuoti dėl sunkios kasdienybės, bet bent jau neeilinės šventės proga pakelkime bent kiek aukščiau savo nosis ir šypsenomis, gerais darbais pasveikinkime vieni kitus. Vasario 16-ąją susitikime šventiniuose renginiuose, kurių itin gausu mūsų rajone“, – kartu su pagalbininkais pritvirtinant vėliavą prie redakcijos balkono kalbėjo „Bangos“ laikraščio redaktorė Vilija Butkuvienė.

„Bangos“ redakcija, sumaniusi prie savo pastato išskleisti ir prie balkono prikabinti didesnės apimties vėliavą sulaukė geradarių palaikymo. Šilkinę vėliavą greitai, gražiai ir savanoriškai pasiuvo „Jolantos“ salono savininkė Jolanta Jucienė ir siuvėja Ingrida Stanienė. Moterys sakė, kad buvo malonu daryti tokį neeilinį darbą, siuvėjos triūsė net tris valandas. „Turėjome keletą privačių užsakymų standartinėms vėliavoms pasiūti, bet tokio dydžio kaip redakcijos – kol kas išskirtinis užsakymas“, – „Bangai“ įteikdama pasiūtą vėliavą kalbėjo J. Jucienė.

Šilkinę Trispalvę gražiai ir savanoriškai pasiuvo „Jolantos“ salono savininkė J. Jucienė ir siuvėja I. Stanienė. Su pagalbininkais teko pasukti galvą, kaip didesnių parametrų Trispalvę pritvirtinti prie „Bangos“ redakcijos balkono, kad dabar neretai pasitaikantis įsisiautėjęs žvarbus vėjas jos nenuplėštų. Čia ir patarimais, ir darbu prisidėjo bendrovės „Gargždų komunalinės paslaugos“ direktorius Alfonsas Stanionis ir meistras Antanas Skyrius, kuris yra Sausio 13-osios laisvės kovų dalyvis. Būtent jo auksinių rankų prie redakcijos balkono tvirtinama Trispalvė atrodo oriai.

Gražią ketvirtadienio priešpietę vėliavą išskleisti seniausioje Gargždų Vasario 16-osios signataro Jono Basanavičiaus vardu pavadintoje gatvėje patikėjome mūsų ateičiai – mažiesiems gargždiškiams. Šis simbolinis veiksmas labai patiko lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo „Nykštukų“ grupės vaikučiams, kuriuos prie redakcijos atlydėjo auklėtoja Rinalda Gabajienė ir jos padėjėja Irena Šimkienė. Redakcijos mažieji padėjėjai pirmą kartą matė tokią didžiulę valstybės vėliavą, jie džiaugėsi iš „Bangos“ dovanų gavę trispalves riešines ir vienas per kitą tvirtino, kad su tėveliais tikrai smagiai švęs Vasario 16-ąją.

Eismą sustabdyti, kad darželinukams būtų saugu, padėjo rajono Policijos komisariato ekipažas. „Mums garbinga padėti tokioje prasmingoje akcijoje“, – sakė komisariato viršininkė Rasa Stasiulaitienė.

Saugiai pritvirtinta Trispalvė sulauks ne tik Šimtmečio Vasario 16-osios, bet gargždiškius džiugins iki pat Kovo 11-osios.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip atsakė, taip ir pasirodė

Praėjusio šeštadienio „Bangos“ numeris buvo graibstyte išgraibstytas skaitytojų. Sulaukėme išskirtinio dėmesio, nors nerašėme apie jokią kraupią žmogžudystę, nerašėme ir apie…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar skaitote maisto produktų sudėtį?