Endriejave aiškinosi, kas vyks į jaunimo čempionatą

Endriejave aiškinosi, kas vyks į jaunimo čempionatą

Į Endriejavo pagrindinę mokyklą suvažiavo jaunimas iš Gargždų sporto mokyklos, Dituvos, „Kranto“ pagrindinių mokyklų, Veiviržėnų J. Šaulio, Žemaičių Naumiesčio gimnazijų, Klaipėdos paslaugų ir verslo, Laivų statybos ir remonto mokyklų. Čia vyko antrasis Klaipėdos rajono jaunimo rankų lenkimo sporto atrankinės varžybos į Lietuvos jaunimo čempionatą. Turnyras buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti.

Šiemet užsiregistravo ir varžybose dalyvavo dukart daugiau nei pernai įvairaus amžiaus, svorio ir lyties atstovų – 86. Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Viktoras Kura priminė rankų lenkimo sporto šakos pradžią, šios sporto šakos pradininką entuziastą Rimantą Sakerį. Politikas pasveikino trenerės Ingos Rimkuvienės mamą Viliją Parnarauskienę, daugkartinę Lietuvos rankų lenkimo čempionatų nugalėtoją, stovėjusią ant prizininkų pakylos ne viename Europos ir pasaulio čempionate. Pirmąją kovą pradėjo ir taip startą varžyboms paskelbė Klaipėdos rajono mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė.

Turnyro organizatorė I. Rimkuvienė teisėjauti pakvietė rankų lenkimo sporto šakos Gargžduose pradininką, trenerį, įvairių tarptautinių turnyrų, čempionatų prizininką ir čempioną R. Sakerį. Dalyviai savo jėgas išbandė penkiose skirtingose svorio kategorijose abiem rankomis.

Svorių kategorijų čempionėmis tapo Gustė Varnelytė, Vaida Stonkutė (Endriejavo pagrindinė mokykla), Gabija Genčaitė, Neda Račkutė (Gargždų sporto mokykla), Ligita Juciūtė (Veiviržėnų J. Šaulio gimnazija), Edita Bendikaitė („Kranto“ pagrindinė mokykla). Stipriausia tarp merginų pripažinta Edita Bendikaitė. Ji savo atkaklumu, technika ir fizine jėga pralenkė visas tos dienos varžybų dalyves ir tapo absoliučia nugalėtoja. Edita lanko Gargždų sporto mokyklos rankų lenkimo sporto šakos treniruotes antrus metus, bet trenerę I. Rimkuvienę stebina kiekvieną treniruotę.

Vaikinų grupėse nugalėtojų vardus iškovojo Simas Kiminius, Ilja Stepanenko (Žemaičių Naumiesčio gimnazija), Justas Vasiliauskas (Gargždų sporto mokykla), Karolis Žemgulys („Kranto“ pagrindinė mokykla), Martynas Šalamovas (Laivų statybos ir remonto mokykla), Vilius Razma, Simas Kvasys (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla). Absoliučiu nugalėtoju tapo Simas Kvasys. Jaunuoliui lygių nebuvo ne tik savo svorio kategorijoje, bet ir absoliučioje vaikinų jaunimo grupėje (iki 18m).

Suaugusiųjų grupėje čempionės vardą iškovojo V. Parnarauskienė, o tarp vyrų pergale džiaugėsi Ovidijus Čėsna .

Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas vyko kovo 11 dieną Kretingos rajone, Kūlupėnuose.

Buvusi Endriejavo pagr. m-klos mokinė Paula VAINORIŪTĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gyvenimo eksperimentuose – jautrumas

Pastaruoju metu visuomenėje pasigirsta balsų dėl perdėto jautrumo gyvajai gamtai. Tempiamės namo pasiklydusį žvėrelio jauniklį, nors gamtininkai už tai bara.…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas