Forume – geros naujienos rajonui

Forume – geros naujienos rajonui

200–350 mln. eurų – tiek artimiausiu metu bus investuota į oro uosto teritoriją Dirvupiuose. Ši ir kitos geros perspektyvos rajonui naujienos penktadienį buvo pagarsintos Gargždų „Minijos“ kino teatre vykusiame antrajame Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forume „Iniciatyva, inovacijos, investicijos“. Jame aptartos besikuriančio ar jau veikiančio verslo finansavimo galimybės, inovacijų taikymas versle bei įmonių tarpusavio bendradarbiavimas. Forumas tiesiogiai transliuotas internetu, jį įkvepiančiai moderavo ir klausytojus provokavo šiuolaikiškai mąstyti vienas iš sėkmingiausių naujosios kartos Lietuvos verslininkų Ilja Laurs.

Forumą pasveikino net du ministrai – žemės ūkio Bronius Markauskas bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Linas Kukuraitis, taip pat Seimo narys Petras Gražulis. Į forumo dalyvius taip pat kreipėsi rajono meras Vaclovas Dačkauskas, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas bei Tarybos narė, Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programos vertinimo komisijos pirmininkė Andželika Šakinienė.

Plačiau apie forumą – kituose „Bangos“ numeriuose.

A. VALAIČIO nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Atrinkime šungrybius

Grybų derliaus tematiką, kas, kiek prisirinko šių miško gėrybių ir žiemai prisiruošė jų atsargų, pamažu nustelbia kita kasdienių pokalbių tema.…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar žinote, kada vyks savivaldos rinkimai?