Gargždiškį papiktino kelio ženklai

Gargždiškį papiktino kelio ženklai

J. Janonio gatvėje sustoti draudžiantis kelio ženklas papiktino gargždiškį.

 

Gargždiškis įsitikinęs, kad mieste dosniai ir neatsakingai statomi kelio ženklai. „Nepatingėkite, pasiimkite fotoaparatą ir nueikite ar nuvažiuokite iki J. Janonio ir P. Cvirkos gatvių sankryžos ir pažingsniuokite kiek toliau „Vaivorykštės“ gimnazijos link. Padarykite dvi nuotraukas. Įsitikinsite patys“, – redakciją intrigavo skaitytojas. Jo teigimu, kelio ženklų įrengimas minėtose vietose prasilenkia su logika. Negana to, šis sprendimas tiek tėvams, sustojantiems išleisti vaikus, tiek mokytojams, atvykstantiems į darbą, gali atsieiti baudomis.

Sustoji – pažeidi taisykles

„Pirmąją nuotrauką darykite taip, kad matytųsi J. Janonio gatvėje sustoti draudžiantis ženklas. Tiesa, jei neklystu, pastarasis pastatytas Mokytojų dienos išvakarėse. Jis draudžia sustoti transporto priemonėms prie kairės pusės šaligatvio. Prie dešiniojo sustatyti šios gatvės namų gyventojų automobiliai. Tad čia sustojimas automatiškai yra draudžiamas. Atsivertus Kelių eismo taisykles pasirodo, kad visi į „Minijos“ progimnaziją atvežantys ir ten išleidžiantys vaikus tėvai – pažeidėjai. Nenoriu būti pažeidėjas – kur išleisti vaiką?“ – laiške redakcijai piktinasi skaitytojas.

„Banga“ bandė išsiaiškinti, kada ir kodėl J. Janonio gatvėje atsirado minėtas kelio ženklas. Tačiau miesto šeimininkas seniūnas Saulius Bakšinskis į šį klausimą atsakyti negalėjo. Mat apie jį pirmą kartą išgirdo iš žurnalistės. „Tik rugsėjo pabaigoje buvo pasirašyta sutartis su nauju rangovu, prižiūrinčiu kelio ženklus. Jie nieko dar nedarė. Apie naujai pastatytą kelio ženklą J. Janonio gatvėje girdžiu pirmą kartą. Seniūnija pastarosiomis savaitėmis tikrai jokio nurodymo jį įrengti nedavė. Galbūt tas ženklas stovi jau seniau? Atsakyti į šį klausimą negaliu, juk visų mieste esančių kelio ženklų tikrai atmintinai nežinau. Sudominote, nuvažiuosiu ir pasižiūrėsiu. Tačiau pabrėžiu, kad be Savivaldybės Saugaus eismo komisijos nutarimo jokių naujų ženklų mieste neatsiranda“, – komentavo seniūnas.

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Bangos“ 12 puslapyje.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Nežiūrint nieko, mes išlikome draugais

Pilna Gargždų kultūros centro salė praėjusį penktadienį klausėsi virtuoziško izraelietiško džiazo, o pavasarį gargždiškiai nemokamai žiūrėjo Izraelio filmus – šias…

Plačiau »

Jolanta BENIUŠYTĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas