Gargždiškiai laimėjo antrąją vietą europiniame konkurse

Gargždiškiai laimėjo antrąją vietą europiniame konkurse

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro direktorė S. Karalienė džiaugėsi apdovanojimu.

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro fotografijos ir videostudijos nariai laimėjo II vietą europiniame trumpų filmų festivalyje „Innovations in the South Baltic region“.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija vyko Kultūros fabrike Klaipėdoje, kur būrelio nariams įteiktas įspūdingas prizas – 2018 metų planšetinis kompiuteris iPad. Dovana bus naudojama fotografijos ir videostudijos darbui, todėl vaikai galės ja pasinaudoti, kada tik reikės.

Konkurse moksleiviai dalyvavo pagal „Interreg“ Pietų Baltijos programą. Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama aplinkosaugai ir tvariam transportui, todėl 30 sekundžių trukmės filmuko turinys turėjo būti susijęs su šia problematika.

„Vaikai norėjo kažkaip išsiskirti, todėl sugalvojo kurti animacinio žanro vaizdo įrašą. Taip pat nusprendė į jį įpinti gamtos užterštumo problemą“, – sakė Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro direktorė Skaidra Karalienė.

Filmukas, pagal dalyvių parašytą scenarijų, pasibaigė dramatiškai – sprogus elektros lemputei. „Tuo norėjo pasakyti, kad netausojant gamtos vieną dieną pasaulis gali imti ir sprogti kaip ta lemputė“, – vaizdo įrašo viziją aiškino S. Karalienė.

Konkurse dalyvavo komandos iš Lietuvos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos ir Švedijos. Džiugu tai, kad pirmąsias dvi vietas užėmė Lietuvos atstovai.

Edita KALNIENĖ

A. VALAIČIO nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

8 700 55 400

Skaičiai pavadinime nereiškia nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar žinote, jog nuo sekmadienio – žiemos laikas?