2018 Spalio 22
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Gargždų eglutės įžiebimo šventė – kol kas dar be rėmėjų

Gargždų eglutės įžiebimo šventė – kol kas dar be rėmėjų

Vidos VALAITYTĖS-IVAKHNENKO nuotr.: pagrindinės eglės rajone įžiebimas ir Gargždų miesto papuošimas iš viso atsieis apie 22 000 Eur.

 

Vilijos BUTKUVIENĖS nuotr.: UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“ žibintus pakabino jau sekmadienį.Pirmąkart Gargždų eglutės įžiebimo šventė bus finansuojama tik iš rajono biudžeto lėšų. Ankstesniais metais būdavo pritraukiami rėmėjai ir iš verslo. Savivaldybės aikštėje dangų fejerverkai nušvies šį penktadienį.

Tik biudžeto lėšomis

Kalėdinį konkursą pastatyti dirbtinę eglutę prie Savivaldybės nebe pirmi metai vėl laimėjo UAB „Adam Decolight“ iš Vilniaus. Už šį karkasą su papuošimu paklosime 7 500 Eur. Tradiciškai papuošti Klaipėdos ir Kvietinių gatvių apšvietimo stulpai, pirmąkart – pėsčiųjų alėjos Klaipėdos gatvėje žibintai. UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“ žibintus pakabino jau sekmadienį. Dekoracijų nuoma ir darbai kainavo 8 167 Eur.

Eglės įžiebimo ceremonija Savivaldybės aikštėje suplanuota gruodžio 8 d. 18 val. Menine programa, scena, apšvietimu ir įgarsinimu rūpinasi Gargždų kultūros centras, 1 600 Eur skyręs iš sutaupytų nuo kitų renginių lėšų. Gargždiškiams ir miesto svečiams „Tele-bim-bam“ koncertas iš rajono biudžeto kainuos 2 820 Eur. Vakarą tradiciškai vainikuos fejerverkai. Apie 2 000 Eur kainuojančiai atrakcijai, be kurios neįsivaizduojamas eglutės įžiebimas, pasak Gargždų seniūno Sauliaus Bakšinskio, tebeieškomas rėmėjas. Nepavykus pritraukti verslininkų, fejerverkai taip pat bus apmokėti iš rajono biudžeto lėšų.

Pagrindinės eglės rajone įžiebimas ir Gargždų miesto papuošimas iš viso atsieis apie 22 000 Eur.

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Bangos“ 12 puslapyje.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Derlingas ruduo

Saulėtų dienų negailintis auksinis ruduo dažo mūsų kasdienybę įvairiausiomis spalvomis. Geltonų, žalių, raudonų lapų konfeti krenta ir ant baigiamų Klaipėdos…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar mokate džiaugtis gyvenimu?