Gargždų SC krepšininkai užtikrintai žengė į pusfinalį

Antradienį sausakimšoje Sporto centro salėje vyko Lietuvos regionų krepšinio lygos A divizinio trečiosios ketvirtfinalio varžybos, kuriose sprendėsi kelialapio į pusfinalį nugalėtojas.

Primename, kad pirmas ketvirtfinalio varžybas rezultatu 84:68 laimėjo gargždiškiai, tačiau atsakomosiose varžybose Kretingoje minimaliu skirtumu 82:83 teko pripažinti varžovų pranašumą.

Lemiamose ketvirtfinalio varžybose intriga buvo tik pirmas kelias minutes. Vėliau gargždiškiai po truputį vis tolo ir tolo nuo varžovų, o pasibaigus dviem kėliniams švieslentėje degė rezultatas 57:31 Gargždų SC komandos naudai.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė. Gargždiškiai ir toliau didino savo persvarą, kuri vienu metu siekė net 35 taškus. Paskutinis varžybų ketvirtis buvo tik formalumas. Galingai sužaidę tris ketvirčius , gargždiškiai susikrovė saugią persvarą ir išlaikė ją iki varžybų pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas – 92:60 (21:13; 36:18; 21:12; 14:17) Gargždų SC komandos naudai.

Pasak komandos trenerio Audriaus Mineikio, pergalę lėmė gera gynyba, nusitiekimas varžyboms ir komandos sirgaliai, kurie buvo aktyvūs ir triukšmingi.

Kitas pusfinalio varžybas gargždiškiai žais kovo 23 dieną, ketvirtadienį, 19 val. Sporto centro salėje su Kauno rajono „Omega“ komanda.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gyvenimo eksperimentuose – jautrumas

Pastaruoju metu visuomenėje pasigirsta balsų dėl perdėto jautrumo gyvajai gamtai. Tempiamės namo pasiklydusį žvėrelio jauniklį, nors gamtininkai už tai bara.…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar patinka toks šiltas pavasaris?