Gargžduose įrengtas naujas apšvietimas

Spalio pabaigoje J. Janonio gatvės dalyje apšviečiant kelią ir tris pėsčiųjų perėjas prie „Vaivorykštės“ gimnazijos įrengtas pažangus LED, t. y. šviesos diodinis, apšvietimas. Taip pat apšviesta ir dalis parkelio prie gimnazijos, per kurį eina pėsčiųjų takai. Klaipėdos rajono savivaldybė darbams skyrė 7 500 Eur.

Ateityje ketinama apšviesti ir daugiau miesto gatvių bei perėjų. „Dar šiais metais numatyta įrengti tako, einančio šalia katilinės nuo J. Janonio gatvės Melioratorių kvartalo ir čia esančios automobilių aikštelės link, taip pat Užuovėjos gatvės dalies apšvietimą. Planuojama, kad darbai kainuos 10 tūkst. Eur. Be to, apšviesime ir pėsčiųjų perėją Vingio gatvėje“, – vardijo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Daiva Beliokaitė.

Šiais ir praėjusiais metais įrengtas papildomas ir kryptinis apšvietimas pėsčiųjų perėjose Dariaus ir Girėno gatvėje, prie poliklinikos. Dar numatyta apšviesti taką nuo J. Janonio g. lopšelio-darželio „Gintarėlis“ link ir dalį greta esančio parkelio.

Edita KALNIENĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Vasaros vajai

Kaip bėga jūsų vasara? Manau, kad labai…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar dalyvausite Jūros šventėje?