Gargžduose maudynių sniege baigtis: 12-metei smegenų sukrėtimas

Pirmoji žiemos diena ir iškritęs sniegas Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos ugdytinei baigėsi ligoninėje. 12-metei sniego gniūžtę pakeitė spyris į galvą, jai diagnozuotas smegenų sukrėtimas. Penktadienį Savivaldybėje šaukiamas neeilinis Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdis. Jame bus ieškoma priemonių, kaip pažaboti vis gajesnį smurto proveržį ir patyčias tarp mokinių.

Vainikavo spyris į galvą

Visuomenės akiratin Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla pakliuvo penktadienį. Per pertrauką jos ugdytiniai netoliese esančios Sporto mokyklos stadione sumušė 5-okę. Įvykis užfiksuotas vaizdo kameromis. Filmuotoje medžiagoje matyti, kad būrys berniukų už parankių apie 11 val. į stadioną atsitempia tris mergaites. Dvi iš jų parverčia ant žemės ir jas murkdo sniege. Į gulinčias 12-metes skrieja virtinė gniūžčių, mergaitėms sniego kliuvo ir už apykaklių, ir į burną. Būrio berniukų nemalonę užsitraukusi mokinė bando gelbėtis: stojasi, tačiau yra antrąkart parverčiama. Staiga gretimai stovintis paauglys spiria esą į žemės grumstą, tačiau pataiko 5-okei į galvą. Visgi vos kelias minutes trukęs išpuolis baigiasi. Nukentėjusioji pakyla ir kartu su draugėmis grįžta į mokyklą. 13 berniukų ir 3 mergaitės palieka Sporto mokyklos stadioną.

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Bangos“ 7 puslapyje.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Derlingas ruduo

Saulėtų dienų negailintis auksinis ruduo dažo mūsų kasdienybę įvairiausiomis spalvomis. Geltonų, žalių, raudonų lapų konfeti krenta ir ant baigiamų Klaipėdos…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar mokate džiaugtis gyvenimu?