2019 Rugpjūčio 25
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Gargžduose viešėjo Ministras Pirmininkas

Seimo nario B. Markausko kvietimu Gargžduose lankęsis S. Skvernelis kreipėsi į gausiai susirinkusią visuomenę. Susitikime dalyvavo ir rajono meras Vaclovas Dačkauskas.

Į klausimą dėl daugiafunkcio centro premjeras S. Skvernelis atsakė, jog projektų sąmatos turi būti adekvačios.Penktadienį Gargždų kultūros centro salėje Klaipėdos rajono gyventojai susitiko su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu, kuris atvyko Seimo nario Broniaus Markausko kvietimu. Prieš tai Ministras Pirmininkas trumpai susitiko su rajono vadovais. Socialinio, ekonominio, politinio šalies gyvenimo aktualijomis kalbėjęs S. Skvernelis ypač akcentavo viešojo sektoriaus finansavimą, kuris neįmanomas be reformų ir permainų. Tačiau tai neturi būti daroma priešokiais, tempiant paklodę tik į save, o turi turėti tęstinumą ir būti įtvirtinta įstatymais. Vėliau S. Skvernelis atsakė į gyventojų, žiniasklaidos klausimus.

Seimo narys B. Markauskas sakė, kad Ministras Pirmininkas rajone lankosi antrą kartą, kad savo akimis nori pamatyti regiono problemas ir kad ši valdžia yra arčiau žmonių.

Po susitikimo su visuomene Ministras Pirmininkas ir jo delegacija lankėsi įmonėje „Mars Lietuva“.

Plačiau skaitykite trečiadienio „Bangoje“.

Agnė ADOMAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasirinkimai

Šiandien „Bangoje“ pasakojame istoriją apie priekuliškio žandaro Emilio Josuttis šeimos likimą. Po daugiau nei septyniasdešimties metų savo buvusių namų Priekulėje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar Rugsėjo 1- oji Jums yra naujos išlaidos?