Gimnazisto šventė vėl nustebino

Po beveik dviejų mėnesių antrokų pastangų bei ruošimosi Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje džiugiai nuaidėjo dar viena, jau tradicija tapusi Gimnazisto šventė. Gimnazisto šventė – tai puiki proga mokyklos naujokams įsitraukti į bendruomenės veiklą, susipažinti ir patiems prisistatyti.

Žinoma, kad sklandus renginys įvyktų, reikėjo labai daug antrokų laiko, kantrybės, vaizduotės bei vienybės. Gimnazistai ruošimuisi kasdien skirdavo daug laiko, neapsieita ir be klasių vadovių, kitų mokytojų pagalbos. Organizuodami šventę gimnazistai, kad darbas vyktų sklandžiau ir produktyviau, susiskirstė į grupes: vieni rašė scenarijų, kiti kūrė šokius, treti ryžosi vaidinti, ketvirti prisiėmė atsakomybę už dekoracijas, o dar reikėjo ir filmuoti, ir muziką parinkti. Džiugu tai, jog kiekvienas savo darbą atliko nepriekaištingai ir viso to rezultatas – puikus renginys. Antrokai pademonstravo puikius vaidybinius gebėjimus, netrūko šokių, įdomios vaizdinės medžiagos.

Vakarinėje šventės dalyje ne tik antrokai lipo ant scenos. Progą pasirodyti ir pristatyti savo klasę turėjo ir gimnazijos naujokai – pirmų klasių mokiniai. Kiekviena klasė susirinkusiuosius stebino savo kūrybiškumu. Ypač smagų numerį buvo paruošusi Id klasė – sugebėjo išjudinti visus salėje buvusius žiūrovus. Energingo salės palaikymo sulaukė ir pirmų klasių vadovės, kurios perdainavo M. Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkim vieni kitus“ ir palinkėjo „Vaivorykštėj“ niekam nemiegoti. Vakaro pabaigoje ištarta iškilminga pirmokų priesaika-pasižadėjimas laikytis tam tikrų antrokų sukurtų taisyklių.

„Vaivorykštės“ antrokai, tęsdami tradiciją, surengė dar vieną puikią Gimnazisto šventę, taip suartėdami ne tik su pirmokais, bet ir tarpusavyje.

Greta LITVINAITĖ

„Vaivorykštės“ gimnazijos informacijos sklaidos klubo narė


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Jaučiam vietoj „jamam“

Tviskančios parduotuvių vitrinos vilioja atverti pinigines dovanoms. Paskutinį lapkričio savaitgalį prekybos ir pramogų sostine tituluojamame „Akropolyje“ vykusi akcija „Jamam“ sutraukė…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar puošite namuose gyvą eglutę?