2018 Birželio 22
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Girininkiškiai sportavo su kaimynais

Girininkiškiai sportavo su kaimynais

Girininkų kaimo bendruomenės projektas „Bendruomeniškumo skatinimas sveikatinimu ir sportu 2017 m.“ vyksta jau penkerius metus iš eilės. Tapo tradicija kviesti ne tik Girininkų jaunimą žaisti krepšinį, tinklinį, bet ir sporto mėgėjus iš aplinkinių bendruomenių įsteigtoms Girininkų kaimo bendruomenės taurėms laimėti.

Iš pradžių vyko įtemptos krepšinio 3x3 varžybos. Jose dalyvavo 6 komandos. Po sudėtingų kovų pirmąją vietą iškovojo ir Girininkų kaimo bendruomenės taurė atiteko „Bikap“ komandai iš Brožių bendruomenės, antri liko girininkiškiai, treti – „Gamtosaugininkai“ iš Gargždų.

Pasibaigus krepšiniui visų komandų jaunimas susirinko į tinklinio aikštelę. Džiugu, kad joje pasirodė ne tik vaikinai, bet ir merginos iš Gargždų. Įsteigtą Girininkų kaimo bendruomenės taurę išsivežė Gargždų komanda, kurią sudarė 2 merginos ir vaikinas, antri liko brožiškiai, o treti – daukšaitiškiai.

Pirmųjų ir trečiųjų vietų laimėtojai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais.

Bendruomenių komandos džiaugėsi, kad galėjo susitikti su aktyviais sportininkais, įsivertinti savo sportinius gebėjimus, bendrauti ir pasidalinti mintimis apie sportą, sveiką gyvenseną.

Baudų mėtymo varžybose nugalėtoju tapo Erikas Žilius. Iš trijų taškų mėtymo zonos nepralenkiamas buvo Elvinas Budrys. Skulptūrėlėmis apdovanoti ir Gediminas Mockus, Simas Rumšas, Giedrius Skardžius.

Projekto metu vyko ir šiaurietiško ėjimo treniruotės. Girininkų moterys jau yra pamėgusios šią sporto šaką, todėl nebuvo sunku suorganizuoti treniruotes. Padėkų sulaukė aktyviausios dalyvės: Brigita Vyšniauskienė, Sigita Zaveckienė, Rima Stonkienė ir Loreta Bagdonavičienė, kurios bet kokiu oru gerina savo sveikatą vaikščiodamos su lazdomis.

Po varžybų ir apdovanojimų vaikai, jaunimas ir brandesnio amžiaus žmonės gausiai susirinko prie tvenkinio. Čia klausėmės Vėžaičių kultūros centro Girininkų skyriaus jaunimo grupės „Dejevu“ (vadovė Henrika Sereikienė) dainų, vaišinomės ant laužo keptomis dešrelėmis, arbata ir aptarėme smagiai praleistą dieną, vasaros įspūdžius.

Girininkų kaimo bendruomenė dėkoja Sporto centrui už įsteigtas taures ir medalius, už geranorišką ir nepriekaištingą teisėjų darbą, o Klaipėdos rajono savivaldybei – už suteiktą finansavimą vykdant projektą.

Jadvyga Aldona LUKAUSKIENĖ

Projekto vadovė


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ne kokie reikaliukai

Prasidėjęs uogienių virimo sezonas, rūpestis dėl paukščių antplūdžių, kurie akimirksniu nulesa uogas, ko gero šiuo metu yra žymiai didesnis nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar jau maudėtės jūroje?