Ieškomi pavogtų daiktų savininkai

Ieškomi pavogtų daiktų savininkai

Ilgapirščiai dažnai taikosi apšvarinti automobilius. Patirtą rajono gyventojų nuostolį kažin ar pavyktų suskaičiuoti. Tačiau džiugios žinios – pareigūnai sučiupo tris įtariamuosius ir rado pavogtus daiktus. Jei atpažįstate savuosius, susisiekite su pareigūnais.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagysčių iš automobilių. 2017 metais, rugsėjo 13 d., atlikus kratas pas tris praeityje teistus 1978 m., 1984 m. ir 1974 m. gimusius įtariamuosius, pareigūnai rado ir paėmė įvairių daiktų. Jie galimai yra vogti įvairiuose Klaipėdos apskrities miestuose iš automobilių bei kitų vietų. Įtariama, jog daiktai galėjo būti pavogti iš automobilių Palangoje, Klaipėdos mieste, Karklėje ir kitose rajono vietose.

Asmenis, atpažinusius jiems priklausančius daiktus, prašome susisiekti su tyrimą vykdančiais pareigūnais tel.: 8 700 60905, 8 700 60898 arba atvykti į Klaipėdos apskr. VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybą pas vyriausiąją tyrėją Daivą Baužienę, 410 kab., Kauno g. 6, Klaipėda.

Policijos informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip atsakė, taip ir pasirodė

Praėjusio šeštadienio „Bangos“ numeris buvo graibstyte išgraibstytas skaitytojų. Sulaukėme išskirtinio dėmesio, nors nerašėme apie jokią kraupią žmogžudystę, nerašėme ir apie…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar skaitote maisto produktų sudėtį?