2019 Rugpjūčio 25
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Įnoringą žiemą įveikime kartu!

Žiemos laikotarpiu sulaukiame daug gyventojų klausimų dėl kelių ir šaligatvių valymo. Primename, kad seniūnijose vietinės reikšmės kelius ir šaligatvius valo jos pačios su savo rangovais, darbininkais ir pagalbininkais. Gyventojus kviečiame bendrauti ir bendradarbiauti su seniūnais, jų pavaduotojais tiesiogiai ar per seniūnaičius.

Valstybinės reikšmės (regioninius ir rajoninius) kelius valo, barsto ir kitaip ir prižiūri valstybės įmonė „Kelių priežiūra“, − Gargžduose − Klaipėdos ir Kretingos Plento gatves. Šių gatvių šaligatvių valymu rūpinasi seniūnija. Po keleto metų iš eilės vėl tenka iš miesto išvežti sniegą iš Gargždų miesto gatvių, kadangi jo susikaupia iš tiesų nemažai. Dėl sniego gausos susiaurėja ir šaligatviai, ir keliai, palijus susidaro plikledis ir būna, kad po keletą kartų per parą reikia gatves ir šaligatvius valyti arba barstyti smėlio ir druskos mišiniu, kurį vėl greit nuplauna lietus.

Dėl gamybinių pajėgumų trūkumo ir sudėtingų meteorologinių sąlygų seniūnija neturi galimybių nuo visų miesto šaligatvių taip greitai, kaip norėtų visi gyventojai, nuvalyti sniego ir juos pabarstyti, nors keletą metų darbus atliekanti bendrovė „Specialusis autotransportas“ ir neblogai žino visas problemines vietas.

Gargždų miesto seniūno pavaduotojas Justinas Donauskas sakė, kad yra dėkingas už pagalbą taip pat ir „Gargždų švaros“ darbuotojams bei supratingiems gyventojams, kurie nusikasa sniegą ir netgi pabarsto šaligatvį prie individualių namų, kad pro šalį einantiems žmonėms būtų saugu. Išskirtinė padėka – Vingio, J. Basanavičiaus, Liepų gatvių gyventojams, taip pat visiems seniūnijoms darbininkams, ypač valytojai Sofijai Putriuvienei.

Daugiabučių kiemuose sniego valymu Gargžduose užsiima bendrovė „Gargždų būstas“.

Kviečiame gyventojus būti pakančius, prisidėti pagal galimybes valant sniegą nuo šaligatvių prie individualių namų, taip pat ir komercinių objektų savininkus − pasižiūrėti, ar saugu žmonėms prieiti prie Jūsų kavinės, parduotuvės keletą metrų daugiau nei priklauso Jūsų sklypui.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasirinkimai

Šiandien „Bangoje“ pasakojame istoriją apie priekuliškio žandaro Emilio Josuttis šeimos likimą. Po daugiau nei septyniasdešimties metų savo buvusių namų Priekulėje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar Rugsėjo 1- oji Jums yra naujos išlaidos?