2019 Rugpjūčio 25
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Išsiilgusiuosius slidinėjimo viliojo Utriai

Savaitgalį išsiilgusieji žiemos pramogų išbandė Utrių kalno slidinėjimo trasą. „Buvo puiki pradžia: patikrinome techniką, galime planuoti darbus“, – „Bangai“ sakė Lapių kaimo bendruomenės centro pirmininkė Laima Karbauskienė.

Ji informavo, jog lankytojų antplūdžio nebuvo, tačiau užteko. Šeštadienį Utrių kalną išbandė maždaug 100 slidinėjimo mėgėjų, o sekmadienį – 150–200. „Kainos išliko panašios kaip ir pernai, bilieto kainą padidinome tik vienu euru. Dabar suaugusiam žmogui 1,5 val. kainuoja 7 Eur paprastą dieną ir 8 Eur savaitgalį. Taip pat simboliškai apmokestinome pradedančiųjų trasą, tiesiog kad būtų daugiau tvarkos. Slidinėjimo įrangą galima išsinuomoti. Veikia ir kavinė“, – pasakojo L. Karbauskienė. Ji užsiminė, kad yra ir antrasis keltuvas, tačiau jį paleis, kai žiemiški orai taps pastovesni. „Šiuo metu atodrėkis, tad vėl intensyviai ruošiamės. Jei viskas gerai, savaitgalį tikimės vėl dirbti“, – vylėsi pašnekovė.

Agnė ADOMAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasirinkimai

Šiandien „Bangoje“ pasakojame istoriją apie priekuliškio žandaro Emilio Josuttis šeimos likimą. Po daugiau nei septyniasdešimties metų savo buvusių namų Priekulėje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar Rugsėjo 1- oji Jums yra naujos išlaidos?