2018 Birželio 25
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Išvykstančiam treneriui – nuoširdžiausia komandos padėka

Išvykstančiam treneriui – nuoširdžiausia komandos padėka

Gargždų „Bangos“ 2008 m. gimusių berniukų komanda savo trenerį S. Jurkų, išvykstantį dirbti svetur, išlydi jausdami dėkingumą ir nebijodami prisipažinti, kad treneris jiems buvo autoritetas ir pavyzdys, kaip nuoširdžiai bendraujant siekti gerų rezultatų.

 

Šventojoje praėjusią savaitę vykęs futbolo turnyras Gargždų „Bangos“ 2008 metais gimusių berniukų komandos treneriui Simonui Jurkui buvo paskutinis. Deja, neseniai susirinkime, kuriame dalyvavo mažųjų žaidėjų tėveliai, treneris ir jo asistentas bei futbolo klubo atstovas, nuaidėjo liūdna žinia: buvęs „Bangos“ žaidėjas, vaikų komandas treniruojantis S. Jurkus palieka savo auklėtinius. Anot trenerio, geresnės gyvenimo kokybės jis sieks išvykęs svetur.

Futbolininko karjera – nuo mažens

Pakalbinus gargždiškio Simono tėvus, paaiškėjo, jog būdamas vos septynerių jų sūnus pradėjo mokytis pas trenerį Antaną Blinstrubą. Esą vaikystę bei paauglystę jis praleido futbolo stadione. Vaikinas žaidė „Bangelės“, „Bangos“ dublerių komandose. Įstojęs į Klaipėdos universitetą, jis atkakliai siekė savo svajonės žaisdamas už universiteto rinktinę. Nors ir buvo pavargęs nuo mokslų, bet visgi jaunuolis ryžosi pradėti treniruoti FK „Atlantas“ vaikus, o po to – ir „Bangos“ mažuosius. Kažkada yra pats prasitaręs, jog darbas buvo nelengvas ir pareikalavęs daug energijos. Tačiau studentas nepasidavė ir 2014 metų pavasarį Klaipėdos universitete apsigynė sporto pedagogikos bakalauro laipsnį. 2015 metais pradėjo žaisti Gargždų „Bangoje“, tačiau kiek vėliau perėjo į kitą, SK „Taškas“, komandą.

Telkė vienybei ir susiklausymui

„Mūsų treneris yra pats geriausias ir man labai gaila, kad jis turi mus palikti“, – taip atsisveikinimą su mylimu treneriu komentavo ne vienas mažasis komandos žaidėjas.

Daugybė sužaistų varžybų, varginančių turnyrų, sekinančių, tačiau įdomių treniruočių vis labiau vienijo visus komandos narius. Tad po kiekvienų varžybų sustojus į ratą garsiai skanduoti „Gargždų „Banga“, Gargždų „Banga“ tapo tradicija, bylojančia komandos susiklausymą ir stiprybę.

Puikiais žaidėjų ir trenerio pasiekimais didžiuojasi ne tik labiausiai juos palaikantys sirgaliai, tėvai, bet ir VšĮ „Gargždų banga“ direktorius Rimantas Mikalauskas: „Labai džiugino trenerio darbo metodai, jo iniciatyva, artimas bendravimas su vaikais.“

Mažųjų futbolininkų tėveliai skaudančiomis širdimis priėmė žinią apie S. Jurkaus apsisprendimą išvykti dirbti į užsienį. Jie lieka dėkingi treneriui už nepriekaištingą darbą, puikų jų vaikų sportinį parengimą ir gebėjimą juos sutelkti bendram tikslui. Suprasdami Simono apsisprendimą jam linki visokeriopos sėkmės ne tik profesiniame, bet ir asmeniniame gyvenime.

Rugilė ŽILEVIČIŪTĖ

Autorės nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ne kokie reikaliukai

Prasidėjęs uogienių virimo sezonas, rūpestis dėl paukščių antplūdžių, kurie akimirksniu nulesa uogas, ko gero šiuo metu yra žymiai didesnis nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar vasarą išnaudojate namų remontui?