Įvertintos mokyklų edukacinės erdvės

Įvertintos mokyklų edukacinės erdvės

Nuotraukoje iš kairės: Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Rima Leonauskienė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė, komisijos pirmininkė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Gargždų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Elena Ačienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Tamošauskienė.

 

Praėjusią savaitę 2018 metų Mokyklų edukacinių erdvių konkurso vertinimo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, lankėsi Vėžaičių pagrindinėje mokykloje, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje, Priekulės vaikų lopšelio-darželio Derceklių skyriuje, Kretingalės vaikų lopšelyje-darželyje, Gargždų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ bei Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre, kur apžiūrėjo įstaigų vidaus ir lauko erdves.

Įstaigos nustebino ne tik jaukiomis ir edukacijai pritaikytomis erdvėmis, bet ir pastebimais pokyčiais, vis gražėjančia aplinka, dėmesiu vaikams ir jaunimui, jų sveikatai bei saugumui.

Šalies etapui bus deleguojamos 5 geriausiai savo edukacines vidaus ir lauko erdves rajone tvarkančios ugdymo įstaigos: po vieną A ir B kategorijos ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo ir neformaliojo švietimo įstaigą. Birželio–rugpjūčio mėnesiais Nacionalinio vertinimo komisija lankysis savivaldybių komisijų atrinktose mokyklose. Klaipėdos rajone Nacionalinio vertinimo komisija lankysis Priekulės vaikų lopšelyje-darželyje, Gargždų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“, Vėžaičių pagrindinėje mokykloje bei Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre.

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos inicijuoto konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę.

2018 metų Mokyklų edukacinių erdvių konkurso vertinimo komisijos (pirmininkė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė) nariai – Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Tamošauskienė, Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Rima Leonauskienė, Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Ernesta Strakšytė.

Ugdymo įstaigų edukacinių erdvių nuotraukas galite rasti Klaipėdos rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje.

Ernesta STRAKŠYTĖ

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip atsakė, taip ir pasirodė

Praėjusio šeštadienio „Bangos“ numeris buvo graibstyte išgraibstytas skaitytojų. Sulaukėme išskirtinio dėmesio, nors nerašėme apie jokią kraupią žmogžudystę, nerašėme ir apie…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar skaitote maisto produktų sudėtį?