Jubiliejiniuose „Šokančiuose batuose“ – šokėjų vienybė

Jubiliejiniuose „Šokančiuose batuose“ – šokėjų vienybė

Jau penktą kartą Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija pulsavo šokio ritmu. Čia vyko respub­likinis šokių kolektyvų konkursas „Šokantys batai 2018“. Jame susibūrė daugiau kaip 400 talentingų ir charizmatiškų šokėjų. Šįkart rinkti geriausi šokėjai ne tik tarp kolektyvų, tačiau ir jų vadovų.

Žavėjo charizma ir talentu

Konkurse dalyvavo 32 kolektyvai. Šokėjai į Gargždus plūdo iš Klaipėdos, Šiaulių, Palangos, Plungės, Platelių ir kitų miestų. Jie varžėsi šiuolaikinio, šou, gat­vės ir populiariojo šokio kategorijose paauglių ir jaunimo amžiaus grupėse. „Maloniai nustebino, kad konkurse dalyvavo tiek daug charizmatiškų ir gabių vaikų. Įdomios choreografijos, ne tik puiki technika, tačiau ir išreikštos emocijos. Nors renginys truko tris valandas, laikas pralėkė kaip akimirka. Pagarba renginio organizatorei „Vaivorykštės“ gimnazijos choreografijos mokytojai Andželikai Papievienei, kad suteikia galimybę pasirodyti mūsų mažiesiems Lietuvos talentams“, – pagyrų konkursui negailėjo vienas iš vertinimo komisijos narių, garsus zumbistas Dovydas Veiverys.

Šiais metais buvo renkami ne tik geriausi šokėjai ne tik tarp kolektyvų, tačiau ir tarp jų vadovų. „Kad taptų geriausiu pirmiausia reikia turėti daug motyvacijos, ieškoti įvairovės. Užlipus ant scenos reikia 100 proc. atiduoti energiją“, – sėkmės formulę atskleidė geriausia šokių vadove išrinkta Deimantė Žvingilaitė.

Uoliai ruošėsi

„Renginys pavyko 100 proc. Šokėjai buvo pasiruošę. Rūbai atspindėjo choreografiją. Jei ne pavasarinės ligos, būtume sulaukę daugiau nei 500 šokėjų. Didžiuojuosi savo šokių kolektyvu „Feel it“, kurie buvo pagrindiniai pagalbininkai rengiant konkursą“, – įspūdžiais dalijosi gimnazijos choreografijos mokytoja A. Papievienė. Ji pabrėžė, kad „Šokantys batai“ – ne tik galimybė konkuruoti, tačiau atskleisti gebėjimus, semtis patirties iš kitų šokėjų ir taip kartu tobulėti. „Renginį organizuojame be noro pasipelnyti. Buriame rėmėjus, dalyviams taikome tik 2 eurų startinį mokestį. Kituose konkursuose jis siekia nuo 10 iki 15 eurųׅ“, – pridūrė organizatorė.

Gargždiškių šokių kolektyvo „Feel it“ narė Kamilė Ivanovaitė šį šokių konkursą įvardija linksmiausiu ir išskirtiniu. „Dalyvavus daugelyje Klaipėdos ir kitų mokyklų rengiamų šokių konkursų labai smagu pamatyti, kokia mūsų mokykla išskirtinė. Sudaroma atmosfera, šviesos, renginį vedantys ir prie organizavimo prisidedantys patys mokiniai, per pertraukėlę užimamas laisvas laikas ir konkursėliai suburia šokančius žmones iš įvairių miestų ir miestelių“, – pastebėjo šokėja ir pasidžiaugė vieningu „Vaivorykštės“ gimnazistų pasiruošimu konkursui. Mokiniai savanoriai šiam renginiui specialiai 5 metų proga iškepė daugiau nei 400 keksiukų, kuriais vaišino šokėjus ir svečius.


Šiuolaikinio šokio kategorijos laimėtojai

Paauglių pogrupis:

1 ir 2 vietos – šokių kolektyvas „Tin dance“ (Klaipėda); 3 vieta – „Vėjūnai“ (Kretinga).

Jaunimo pogrupis:

1 vieta – Platelių meno mokykla, 2 vieta – „Allegro“ (Mažeikiai); 3 vieta – „Akcentas“ (Klaipėda).

Šou stiliaus šokio kategorija: 1 vieta – šokių klubas „Lūgnė“ (Šilutė), 2 vieta – „Time to move“ (Tauragė), 3 vieta – „Vėtrungė“ (Palanga).

Gatvės šokio kategorija: 1 vieta – „Step“ (Klaipėda), 2 vieta – „Time to move“ (Tauragė), 3 vieta – Gargždų sporto mokykla.

Pop kategorija. Paauglių pogrupis: 1 vieta – „Tin dance“ (Klaipėda), 2 vieta – „Vėt­rungė“ (Palanga), 3 vieta – „Saulė“ (Mažeikiai).

Jaunimo pogrupis: 1 vieta – „Ups“, 2 vieta – „Hera“ (Plungė), 3 vieta – „Saulė“ (Mažeikiai).

Aistė NOREIKAITĖ

Dominykos AMBROŽEVIČIŪTĖS nuotr.


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kam apsimoka nedirbti?

Tik įsibėgėjus kovui sunkiai besiverčiantys rajono gyventojai šiemet pirmą kartą sulaukė nemokamų maisto paketų. Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar aukojate vargstantiesiems?