Klaipėdos dramos teatro gruodžio mėn. repertuaras

Teatras pasilieka teisę keisti repertuarą / Bilietus platina www.tiketa.lt

3 d. (sekmadienis) 12.00 val.

Didžioji salė/Trukmė 1.10 val.

PASKUTINĮ KARTĄ TEATRO SCENOJE!

Kęstutis Macijauskas NUTIKIMAI SMALIŽIŲ ŠALYJE

1 dalies pasaka

Režisierius Kęstutis Macijauskas


3 d. (sekmadienis) 17.00 val.

Mažoji salė/Trukmė 2.00 val.

Jaroslava Pulinovič ELZĖS ŽEMĖ

2 dalių drama

Režisierius Povilas Gaidys


5 d. (antradienis) 18.30 val., 10 d. (sekmadienis) 17.00 val., 13 d. (trečiadienis) 18.30 val.

Mažoji salė/Trukmė 2.00 val.

Eduardo De Filippo KALĖDOS KUPJELŲ NAMUOSE

2 dalių lyrinė komedija

Režisierius Povilas Gaidys


6 d. (trečiadienis) 18.30 val.

Didžioji salė/Trukmė 1.30 val.

Pavel Priažko JUODA DĖŽUTĖ

1 dalies spektaklis

Režisierius Darius Rabašauskas


8 d. (penktadienis) 18.30 val.

Mažoji salė /Trukmė 2.10 val.

August Strindberg TĖVAS

2 dalių drama

Režisierė Māra Ķimele


9 d. (šeštadienis) 18.30 val.

Didžioji salė/Trukmė 1.15 val.

Sławomir Mrożek PETRO OHĖJAUS KANKINYSTĖ

1 dalies spektaklis

Režisierius Darius Rabašauskas


PREMJERA!

9 d. (šeštadienis) 12.00 val., 23 d. (šeštadienis) 12.00 val. ir 15.00 val.

Didžioji salė/Trukmė 1.00 val.

DŽIUNGLIŲ KNYGA: MAUGLIO BROLIAI

Spektaklis vaikams

Režisierė Kamilė Kondrotaitė


10 d. (sekmadienis), 19 d.(antradienis), 20 d. (trečiadienis) 12.00 val.

Didžioji salė /Trukmė 1.40 val.

Agnė Dilytė DĖDĖS TITO DŽIAZAS

2 dalių žaidimas

Režisierė Agnė Dilytė


12 d. (antradienis) 18.00 val.

Didžioji salė/Trukmė 4.00 val.

Arvydas Juozaitis KARALIENĖ LUIZĖ

2 dalių istorinė drama

Režisierius Gytis Padegimas


PREMJERA!

14 d. (ketvirtadienis), 15 d. (penktadienis) 18.30 val. N-16

Didžioji salė/Trukmė 2.30 val.

Andrzej Stasiuk NAKTIS

2 dalių spektaklis

Režisierius Agnius Jankevičius


16 d. (šeštadienis) 12.00 val.

Didžioji salė /Trukmė 1.00 val.

PASKUTINĮ KARTĄ TEATRO SCENOJE!

Keneth Grahame VĖJAS GLUOSNIUOSE

1 dalies spektaklis vaikams

Režisierius Antanas Gluskinas


16 d. (šeštadienis) 18.30 val.

Mažoji salė /Trukmė 1.30 val.

Ksenija Dragunskaja LUNAČIARSKIO LUNAPARKAS

1 dalies spektaklis

Režisierius Darius Rabašauskas


17 d. (sekmadienis) 12.00 val.,19 d. (antradienis), 20 d. (trečiadienis) 17.00 val., 27 d. (trečiadienis), 28 d. (ketvirtadienis), 29 d. (penktadienis) 12.00 val.

Mažoji salė /Trukmė 1.40 val.

Samuil Maršak KATĖS NAMAI

2 dalių pasaka

Režisierius Darius Rabašauskas


PREMJERA!

17 d. (sekmadienis) 17.00 val., 21 d. (ketvirtadienis) 18.30 val. N-16

Kamerinė salė/Trukmė 1.40 val.

Milan Marković Matthis LABAS RYTAS, PONE TRIUŠI!

Režisierius Marius Pažereckas


22 d. (penktadienis) 18.30 val.

Kamerinė salė/Trukmė 1.20 val.

Per Olov Enquist LŪŠIES VALANDA

1 dalies drama

Režisierė Māra Ķimele


27 d. (trečiadienis), 28 d. (ketvirtadienis) 18.30 val.

Didžioji salė/Trukmė 3.00 val.

Gintaras Grajauskas PAŠALINIAMS DRAUDŽIAMA

2 dalių spektaklis

Režisierius Oskaras Koršunovas


29 d. (penktadienis) 18.30 val. N-18

Didžioji salė /Trukmė 2.30 val.

Ivan Vyrypajev GIRTI

2 dalių komedija

Režisierė Loreta Vaskova


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Nežiūrint nieko, mes išlikome draugais

Pilna Gargždų kultūros centro salė praėjusį penktadienį klausėsi virtuoziško izraelietiško džiazo, o pavasarį gargždiškiai nemokamai žiūrėjo Izraelio filmus – šias…

Plačiau »

Jolanta BENIUŠYTĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas