Kompleksinės paslaugos šeimai – itin reikalingos

Projektas ,,Kompleksinės paslaugos šeimai“, pradėtas įgyvendinti pernai liepos mėnesį, sulaukė ypatingo Klaipėdos rajono gyventojų susidomėjimo. Tik per vienus metus projekto veiklose dalyvavo net 549 asmenys. Tuo tarpu projekte buvo numatyta, kad per 4 metus dalyvaus 450 dalyvių.

„Projekto ,,Kompleksinės paslaugos šeimai“ populiarumas viršijo visus mūsų lūkesčius ir tai tik įrodo, kad šis projektas labai reikalingas ir patrauklus mūsų rajono žmonėms“, – 
įsitikinusi projekto veiklų koordinatorė Š. Petruškevičienė. 
„Projekto ,,Kompleksinės paslaugos šeimai“ populiarumas viršijo visus mūsų lūkesčius ir tai tik įrodo, kad šis projektas labai reikalingas ir patrauklus mūsų rajono žmonėms“, – įsitikinusi projekto veik­lų koordinatorė Šarūnė Petruškevičienė.

Pasak jos, didžiausio populiarumo sulaukė individualios psichologo konsultacijos. Nemokamomis konsultacijomis, kurių vienam asmeniui skiriama iki 20, pasinaudojo 186 asmenys. „Siekiame, kad paslaugos pasiektų kiek įmanoma daugiau žmonių netoli jų gyvenamosios vietos. Šiuo metu galima registruotis vaikų (nuo 7 metų) ir suaugusiųjų konsultacijoms Gargžduose, suaugusiųjų konsultacijoms Priekulėje, Endriejave, Klaipėdoje. Noriu pasidžiaugti ir padėkoti tų seniūnijų, kuriose vyksta konsultacijos, seniūnams, socialiniams darbuotojams. Jie padeda paskatinti žmones nebijoti, naudotis paslaugomis. Be jų pagalbos būtų daug sunkiau pasiekti tuos žmones, kuriems labiausiai reikia pagalbos“, – sako Š. Petruškevičienė.

Ji akcentuoja, kad norintys lankytis individualiose konsultacijose kartais nerimauja, ar neliks kokio nors įrašo medicinos kortelėje, kad lankytasi pas psichologą, esą tai gali pakenkti profesinei karjerai ar gaunant vairavimo teises. „Atsakymas yra labai aiškus – informacija, kad žmogus lankėsi konsultacijose, kitiems asmenims, gydymo įstaigoms, mokykloms ir kt. nėra ir negali būti teikiama“, – sako Š. Petruškevičienė.

Visi projekto užsiėmimai, konsultacijos yra nemokamos. Registracija ir išsamesnė informacija apie teikiamas psichologų paslaugas, pozityvios tėvystės, būsimųjų tėvelių, taip pat emocinio palaikymo grupę tėvams, auginantiems vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimą, teikiama tel. 8 608 65854 (projekto veiklų koordinatorė Šarūnė Petruškevičienė), el. p. paslaugos.seimai@gmail.com.

Reda MILVYDIENĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Nesudievinę ir nenukryžiuosim

Sodai žydi kaip išprotėję. Kaštonų žvakės stiebiasi tik…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas