2018 Birželio 22
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Krepšinio atvirų durų diena

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (LMKL) mokslo metų pradžioje visoje Lietuvoje organizuoja krepšinio atvirų durų dienas. Jose gali dalyvauti visi moksleiviško amžiaus mokiniai, besidomintys šia sporto šaka.

Ne išimtis ir mūsų rajonas. Antri metai iš eilės pirmąją mokslo metų savaitę (šiemet rugsėjo 5 dieną) Gargždų sporto mokyklos krepšinio skyrius organizavo atvirų durų dieną. Visi 5 mokyklos mokytojai organizavo parodomąsias treniruotes įvairaus amžiaus moksleiviams, vyko baudų mėtymo, snaiperių konkursai, įvairios treniruotinio pobūdžio estafetės su kamuoliais.

Mažiausieji renginio dalyviai buvo apdovanoti LMKL skirtais krepšinio kamuoliais (tokių išdalinta net 50), buvo ir kitokių prizų.

Krepšinis rajone vis labiau įsitvirtina tarp populiariausių sporto šakų. 2017–2018 mokslo metais Gargždų sporto mokykloje dirbs 6 krepšinio mokytojai. Planuojama, kad 10 įvairaus amžiaus krepšinio grupių lankys ne mažiau kaip 148 moksleiviai.

Gargždų sporto mokyklos informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ne kokie reikaliukai

Prasidėjęs uogienių virimo sezonas, rūpestis dėl paukščių antplūdžių, kurie akimirksniu nulesa uogas, ko gero šiuo metu yra žymiai didesnis nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar jau maudėtės jūroje?