2019 Rugpjūčio 25
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Kviečiame dalyvauti konkurso „Verslumo manija“ finaliniame renginyje

Klaipėdos rajono savivaldybė kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ ieškojo versliausių Klaipėdos rajone ir skelbė verslo idėjų konkursą „Verslumo manija“, kuriame iš 75 verslo idėjų buvo išrinktos 15 geriausių. Jau gruodžio 10 d. 17 val. Vėžaičių kultūros centre (Liepų g. 3A, Vėžaičiai) paaiškės, kurios 3 idėjos laimės Klaipėdos rajono savivaldybės įsteigtus piniginius prizus idėjoms įgyvendinti.

Renginio metu bus pristatytos visos finalui atrinktos idėjos. Finalininkai kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ specialistais mokėsi pristatyti savo idėjas ir yra pasiruošę įrodyti visiems, kad būtent jų verslo idėja – pati geriausia ir verčiausia piniginio prizo. Pirmosios vietos laimėtojui numatyta skirti 4,4 tūkst. eurų, II vietos laimėtojui – 2,2 tūkst. eurų, o III vietos laimėtojui – 1,1 tūkst. eurų.

Kviečiame visus, kuriems įdomu, kaip kuriamas verslas, kaip pristatyti savo idėjas, kurie nori užmegzti ryšius, pasisemti naujų idėjų, dalyvauti finaliniame konkurso „Verslumo manija“ renginyje.

Dažnai ieškome, kuo išskirtinis Klaipėdos rajonas. Galbūt mūsų išskirtinumas – verslūs rajono žmonės?

Gruodžio 10 dieną susitikime Vėžaičių kultūros centre!

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pasirinkimai

Šiandien „Bangoje“ pasakojame istoriją apie priekuliškio žandaro Emilio Josuttis šeimos likimą. Po daugiau nei septyniasdešimties metų savo buvusių namų Priekulėje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar Rugsėjo 1- oji Jums yra naujos išlaidos?