Lapiuose naują parduotuvę atrado ir užsieniečiai

Naująją parduotuvę „Žvelsa“ atrado ne tik lapiškiai. Čia užsuka Lapiuose apsilankantys turistai iš Norvegijos, Vokietijos, Prancūzijos. Lilijai Šarapnickienei, emigracijoje praleidusiai keliolika metų, malonu bendrauti ir su vietiniais žmonėmis, ir su užsieniečiais.

„Norvegai pirko ledus, kurie buvo panašūs į norvegiškus, nors jie buvo pigiausi, – pasakojo verslininkė. – Kai kurie užsieniečiai ieškojo lietuviškų maisto produktų ir čia paliko nemažas pinigų sumas.“ Ji prisipažino, jog stengiasi įtikti pirkėjams – ieško prekių, kurių kaina atitiktų kokybę. Antai surado žuvų tiekėją – žmonės patenkinti tiekiama produkcija. Parduotuvėje prekiaujama karštais sumuštiniais, kibinais, ruošiamasi siūlyti ir kavą.

Verslininkė žadėjo pasiūlyti pirkėjams rašyti pastebėjimus atsiliepimų knygoje.

L. Šarapnickienė, tris savaites padirbėjusi viena, pajuto, kad per sunki našta. Taigi pasisamdė pardavėją. „Kaip iš dangaus nukrito darbuotoja: užėjusi į parduotuvę moteris pasiteiravo, ar nereikia pagalbos. Pasikalbėjome, ir be didelių procedūrų ją įdarbinau“, – patenkinta kalbėjo verslininkė.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Pamirštas gimtadienis

Tik įsivaizduokite: intensyviai ruošiatės gimtadienio šventei, susitvarkote kambarius,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas