Ne pagal mūsų kišenę

Mūsų gyvenimas tikrai keičiasi, nors aplinkoje yra daug dejavimo, nusivylimo. Matyt, taip yra todėl, kad kai kurie valdžios veiksmai žmones priverčia abejoti, nebetikėti, kad stengiamasi dėl visuomenės gerovės.

„Bangoje“ perskaitę straipsnį „Sukilusios kainos verčia skaičiuoti kiekvieną centą“ galime tik pritarti šiai minčiai. Dabar kainos tikrai ne pagal mūsų kišenę. Apmaudu, kad valdžia nesugebėjo sutramdyti tiek prekių, tiek paslaugų kainų siaubingo kilimo. Kas iš to, kad statistiškai atlyginimai kyla, o realiai? Kur tas pažadas, kad bus „perskaičiuota sąžiningai“? Padarė tada akciją apmulkinti žmones, ir viskas tuo baigėsi. Po to, kai euras buvo įvestas, nepraėjus net pusmečiui kainos parduotuvėse, turguose, vaistinėse, kavinėse, kirpyklose ir t. t. taip šoktelėjo, kad net žagtelėjome.

Žagtelėjome ir perskaitę, kad rajono Taryba pritarė „Gargždų švaros“ pirkiniui – ratiniam krautuvui su įranga, kurio kaina net ketvirtis milijono eurų. Vadinasi, biudžeto kišenė tikrai plati, kad išgalime už tiek pirkti? Belieka tikėtis, kad pažadas, jog dėl šio pirkinio nepabrangs vietinė rinkliava už komunalinių atliekų tvarkymą, bus ištesėtas. Esame patiklūs ir kantrūs, kaip sakoma, pagyvensim, pamatysim.

Povilas KUNGYS


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Į sveikatą

Skausmingai išlydėta senoji alkoholio prekybos tvarka. Vienas nacionalinis dienraštis itin graudžiai apraudojo „laisvės praradimą“ įsigyjant svaigalus. Net specialų priedą su…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar skiepijatės nuo gripo?