2018 Birželio 22
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Papiktino „suvargusios“ gėlės

Vardo nenorėjusi skelbti Klaipėdos rajono gyventoja pasipiktino Gargždų įvaizdžiu. „Sekmadienį pravažiavau per Gargždus. Labai rūpėjo, kaip miestas atrodo atšventęs gimtadienį – juk visi prieš šventę puošiamės. Deja, labai nusivyliau“, – „Bangai“ skundėsi skaitytoja.

Pasak moters, anksti pavasarį pasodintos našlaitės prie Savivaldybės baigia nužydėti ir atrodo apgailėtinai. „Suvargusios ledinukai palei Klaipėdos gatvę. Galbūt jos užaugs, tačiau dabar atrodo nykiai. Kodėl nupirko pigiausias nusususias gėles? Apmaudu, kad mes nemokame papuošti savo miesto. Nesuprantu, kodėl reikia iš kažkur pirkti varganas gėles, kai jas auginančiųjų yra ir Klaipėdos rajone“, – apgailestavo ji ir kvietė gerųjų pavyzdžių pasidairyti Vėžaičiuose, Plungėje ar Rietave.


KOMENTARAS

  • Violeta GEDGAUDIENĖ, Gargždų seniūnijos vyriausioji specialistė:

    – Našlaitės dar ir dabar atrodo neprastai. Jų žydėjimas šiemet kiek užsitęsė dėl šalto pavasario. Šią savaitę planuojame našlaites pakeisti į vasarines gėles.

    Ledinukai Klaipėdos gatvėje pasodinti kiek per maži. Kaip mums paaiškino tiekėjai, jų dėl šalto pavasario nespėta priauginti, tad vėluojama apie porą savaičių.

    Dirbti su gėlių augintojais Klaipėdos rajone būtų daug patogiau ir paprasčiau, tačiau sprendimus priima Savivaldybės Viešųjų pirkimų arba Komunalinio ūkio skyriai. Tiesa, kai prieš porą metų dirbome su augintojais iš mūsų rajono, gėlės buvo kokybiškesnės, atvežimas paprastesnis. Patys vietoje susirinkdavome ir susiderindavome spalvas.

    Vėžaičiai gėles perka iš tų pačių tiekėjų kaip ir mes. Tik jų spalvos ryškesnės, o mūsų – švelnesnės. Pati buvau Vėžaičiuose ir mačiau, kad po savaitės gėlių kokybė buvo lygiai ta pati. Pasistengsime, kad kitais metais miestas žydėtų labiau.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ne kokie reikaliukai

Prasidėjęs uogienių virimo sezonas, rūpestis dėl paukščių antplūdžių, kurie akimirksniu nulesa uogas, ko gero šiuo metu yra žymiai didesnis nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar jau maudėtės jūroje?