Pirmas pralaimėjimas namuose

Antradienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 0:2 nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

Iš protokolo. „Banga“ (Gargždai) – „Nevėžis“ (Kėdainiai) 0:2 (0:0). Teisėjas – S. Atmanavičius (Klaipėda), 800 žiūrovų. Įvarčiai: 50 min. A. E. Silva, 74 min. A. Lyberis („Nevėžis“). Įspėjimai: 44 min. A. Staponka, 70 min. A. Ivanauskas („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, D. Padaigis, A. Ivanauskas, T. Dargužas, M. Gudauskas, S. Urbys, D. Pačkauskas, A. Butkus, M. Kura (75′ E. Drąsutis), A. Staponka, A. Bačanskis. Atsargoje liko E. Jonaitis, L. Gedmintas, I. Jurgutis, S. Jurkus, P. Lotužys, T. Vištartas.

Antradienio vakarą fortūna buvo ne „Bangos“ pusėje. Jau penktą minutę po S. Urbio perdavimo A. Staponka iš arti kirto į virpstą. Po kelių minučių A. Staponka tolimu smūgiu pakartojo tą patį. Įsibėgėjus kėliniui S. Urbys, suklaidinęs gynėjus dešiniajame krašte, iš kampo bandė įveikti vartininką, bet „Nevėžio“ vartų sargas žaidė užtikrintai. Svečiams pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi organizuoti kontržaidimą, ir viskas baigdavosi tolimais bandymais.

Deja, antrojo kėlinio pradžioje vienas iš tokių tolimų bandymų pavyko – po A. E. Silvos smūgio iš 18 metrų kamuolys nuo virpsto įskriejo į vartus – 0:1. Netrukus „Banga“ galėjo grąžinti pusiausvyrą, tačiau vienas prieš vartininką išbėgęs A. Bačanskis smūgiavo ne tik greta vartininko, bet ir greta vartų.

„Bangai“ visomis jėgomis bandant išlyginti rezultatą, svečiams atsirado puikios galimybės kontratakoms. Po vienos iš jų A. Lyberis iš kelių metrų nepataikė į vartus. 67 minutę po kampinio A. Ivanauskas smūgiu galva dar kartą patikrino svečių vartų konstrukcijos tvirtumą. 74 minutę tas pats kėdainietis A. Lyberis iš baudos aikštelės kirto į virpstą. Netrukus gavęs trečią galimybę Kėdainių klubo puolėjas nebesuklydo – T. Dargužas nesėk-mingai bandė galva atmesti kamuolį vartininkui, ir A. Lyberis, atsidūręs vienas prieš I. Driomovą, buvo tikslus – 0:2.

Vėliau „Banga“ turėjo galimybių bent jau sušvelninti rezultatą, bet arba patikimai žaisdavo svečių vartininkas, arba lemiamu momentu pritrūkdavo tikslumo mūsų futbolininkams.

Kitas rungtynes „Banga“ žais sekmadienį, rugpjūčio 2 d., 17 val. Pakruojyje su „Kruoja-2“.