Pokeris ir didžiausi jo turnyrai pasaulyje

Turbūt visi žinote apie profesionalaus pokerio turnyrus. Čia susirenka patys geriausi, garsiausi, nagliausi bei visais kitais būdais stipriausi pokerio žaidėjai planetoje. Apsupti didžiulės konkurencijos jie ne tik parodo savo įgūdžius visame gražume, tačiau gali ir apsikvailinti, nepaskaičiuotai pasielgti bei greitai iškristi. Rizika didžiulė, o net ir nedidelė sėkmė, nusišypsojusi kitam žaidėjui, gali eliminuoti iš žaidimo. Čia nebėra vietos, kur trauktis, tenka žaisti ir iki galo. Susipažinkite su keliais didžiausiais pokerio turnyrais bei informacija, kuri galbūt padės ten patekti ir jums! Taip pat plačiau apie pokerį galite skaityti pokeris - pokeriomokykla.com

Profesionalus pokeris ir trys didžiausi turnyrai

WPT arba World Poker Tour – visada aukšto lygio pokeris

2002 m. pradėtas organizuoti turnyras nepriims kiekvieno. Vien dalyvio mokestis čia yra nuo 3,5 iki 25 tūkstančių dolerių. Kadangi prizai milžiniški, o jų siekia patys kiečiausi pokerio žaidėjai, konkurencija čia būna tiesiog pragariškai kieta. WPT čempiono taurė – vienas geidžiamiausių bei siekiamiausių apdovanojimų profesionalaus pokerio žaidėjo arsenale. Ką jau kalbėti apie 1 milijoną JAV dolerių viršijantį nugalėtojo prizą…

Turnyras vyksta kartą per metus.

WSOP, World Series of Poker – garsiausi turnyrai

Visame pasaulyje vykstantys WSOP – bene patys garsiausi ir bene seniausiai vykstantys profesionalūs pokerio turnyrai, prasidėję dar 1970 m.

WSOP – tai tarsi Formulės 1 sezonas, kuriame vyksta daug lenktynių. Tik šiuo atveju tai yra pokerio turnyrai. Nepaisant to, kad turnyrų daug (90 per metus), didžiausio dėmesio sulaukia Las Vegase, JAV vykstantis WSOP Las Vegas. 2019 m. Laimėtojas gavo net 10 milijonų JAV dolerių (grynais) prizą, o bendras prizų fondas viršijo 80 milijonų JAV dolerių. Nesunku suprasti, kaip tokie pinigai surenkami, kadangi dalyvio mokestis – 10 tūkstančių dolerių, o dalyvių buvo per 8 tūkstančius.

WCOOP – World Championship of Online Poker arba virtualios erdvės išbandymas

Kiti du paminėti turnyrai yra realūs, šis – virtualus. Tai visada būna bene didžiausias internetinis lošimas, kuriame dalyvauja žaidėjai iš visos planetos. Jį kuruoja viena bendrovė ir turnyras vyksta kiekvienų metų rugsėjo mėnesį. Tuo bendrovė siekė paversti didelio masto pokerio turnyrus prieinamus visiems, nes nukeliauti į WSOP ar WPT turnyrą – ne kiekvieno galimybėms ir kišenei.

Šiame turnyre prizų fondas viršija 10 milijonų JAV dolerių, o pagrindinio prizo laimėtojas 2019 m. gavo 1,35 mln. JAV dolerių. Dalyvio mokestis pagrindinei turnyro daliai buvo 5,2 tūkstančio dolerių.

Kaip ten patekti?

Užsiregistruoti gali visi

Į bet kurį pokerio turnyrą pateks visi norintys ir galintys sau leisti susimokėti dalyvio mokestį. Sekite naujienas apie jus dominantį turnyrą internete ar socialinėje medijoje, ir, kai tik pasirodo registracijos forma, ją užpildykite. Pervedę dalyvio mokestį turėsite numatytu laiku pasirodyti turnyro vietoje ir galėsite žaisti su geriausiais ir žinomiausiais žaidėjais pasaulyje.

Taip, jokios kvalifikacijos, reitingo ar kitų dalykų jums nereikia, pakanka tik noro ir pinigų...

Laimėti gali tik keli

Tiesa, kad tų pinigų neiššvaistytumėte ir po 30 minučių jau nebūtumėte „išmesti“, reikia turėti tam tikrų žinių. Kiekvienas aukšto lygio žaidėjas stebi kitus žaidimus, nuolat treniruojasi, skaito literatūrą ir gilina žinias. Jums irgi reikėtų mokytis, jeigu norite konkuruoti arba tokiame turnyre (o gal jį stebėdami) gerai praleisti laiką.

Užs. str. Nr. 050604


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Karūnuotieji

Covid-19 nesirenka nei pagal amžių,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar laikotės karantino?