2018 Birželio 25
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Pradinukai edukaciniame žaidime varžėsi angliškai

Pradinukai edukaciniame žaidime varžėsi angliškai

Gargždų „Minijos“ progimnazijoje kovo 10 d. vyko anglų kalbos edukacinis žaidimas-viktorina „HardNuts“, kuriame dalyvavo 3–4 klasių mokinių komandos net iš 15 rajono mokyklų: Šiūparių, Agluonėnų, Dovilų, Endriejavo, Vėžaičių, Ketvergių, Kretingalės, Lapių, Gargždų „Kranto“, Plikių Ievos Labutytės pagrindinių mokyklų, Pašlūžmio ir Slengių mokyklų-daugiafunkcių centrų, Veiviržėnų Jurgio Šaulio ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijų ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos.

Konkursą organizavo „Minijos“ progimnazijos vyresnioji anglų kalbos mokytoja Aušra Jašmontienė ir Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro mokytoja Alma Vanagienė. Kiekviena komanda turėjo parengti prisistatymą, sugalvoti pavadinimą ir išmokti šūkį ar skanduotę. Viktorina buvo sudaryta iš 5 turų: Seasons, Wildanimals, Festivals, Professions, ClothesandtheWeather. Teisingai atsakiusios į visus viktorinos klausimus komandos galėjo surinkti 56 taškus.

Konkurso vedėja A. Jašmontienė bendravo su komandomis, apibendrino jų atsakymus, tikslino ir praplėtė mokinių žinias apie juos supantį pasaulį. Vertinimo komisija daugiausiai – 49 taškus – skyrė ir viktorinos nugalėtojais paskelbė Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos pradinukų komandą „CleverKids“ (mokytoja D. Galminienė). Antrąją vietą užėmė Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos pradinukų komanda „SunnyDays“ (47 taškai, mokytojos A. Jariomenkienė ir R. Juodeikienė ). Trečioji vieta pradžiugino net dvi mokyklas – Priekulės Ievos Simonaitytės gimnaziją (mokytoja I. Jurgaitytė) ir Gargždų „Minijos“ progimnaziją (mokytoja S. Lukšienė). Jos atsiliko tik vienu tašku.

Vertinimo komisijos pirmininkė Klaipėdos raojono Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Nijolė Gotlibienė, apibendrindama renginį, džiaugėsi visų komandų pradinukų žiniomis, aktyvumu, sumanumu ir kiekvienai komandai įteikė padėkos raštus bei saldžius prizus, o komandoms nugalėtojoms – diplomus ir atminimo dovanėles. Švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė anglų kalbos mokytojas įteikė kvalifikacinius pažymėjimus.

Alma VANAGIENĖ

Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro anglų kalbos mokytoja metodininkė

Aušra JAŠMONTIENĖ

Gargždų „Minijos“ progimnazijos vyresnioji anglų kalbos mokytoja


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ne kokie reikaliukai

Prasidėjęs uogienių virimo sezonas, rūpestis dėl paukščių antplūdžių, kurie akimirksniu nulesa uogas, ko gero šiuo metu yra žymiai didesnis nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar vasarą išnaudojate namų remontui?