Rajono delegacija – Sakartvele

Rugsėjo 30 – spalio 3 dienomis Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Audronė Balnionienė ir mero patarėja Toma Tuzovaitė-Markūnienė lankėsi Sakartvelo Achmetos rajono savivaldybėje.

Bendradarbiavimo sutartį su sakartveliečiais rajono vadovybė pasirašė dar 2016 metais. Pagrindinis tikslas – bendradarbiavimas turizmo, socialinėje, kultūros, švietimo, viešojo administravimo, sporto ir aplinkos apsaugos srityse. Per šį vizitą Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai susitiko su vietos savivaldos atstovais, dalyvavo kultūriniuose renginiuose.

Praėjusių metų spalį rajono delegacija (vicemerė Violeta Riaukienė, Tarybos narys Raimondas Simonavičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė ir Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius) taip pat lankėsi Achmetos rajono savivaldybėje, dalyvavo šio Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinio partnerio kasmetinėje miesto šventėje „Bidzinaoba 2018“. Ši šventė yra skirta paminėti vienam iš didesnių mūšių, įvykusių tarp Gruzijos ir Irano, kuris vyko būtent dabartinės Achmetos rajono savivaldybės teritorijoje. Tąkart svečiuojantis Sakartvele buvo aplankyta Sakobiano mokykla, kurios vienam iš pastatų sutvarkyti Klaipėdos rajono savivaldybės taryba skyrė 10 tūkst. eurų. Tąkart didele staigmena mokyklos bendruomenei tapo padovanoti planšetiniai kompiuteriai, kurie pradžiugino mokyklos vadovybę ir mokinius.

Klaipėdos rajono savivaldybė turi keturis miestus partnerius, su kuriais palaiko glaudžius ryšius. Be Sakartvelo, tai Lenkijos miestas Ylava, Estijos – Mardu, Ukrainos – Limanas.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

Taryba nuotoliu įveikė 40 klausimų darbotvarkę
Investicijos atsipirko gerais rezultatais
Mokymai socialiniams darbuotojams – svarbus žingsnis išvengti antrosios bangos
Išsėtinė sklerozė – klastinga, bet kontoliuojama
Sodininkų bendrijų problemos neužgožia noro jose kurtis
Padėka išsiliejo dainomis nuo „Bastilijos“ stogo
Lapiškiai atkurs pavogtą skulptūrėlę
Tilvikiškių pasididžiavimas – Beržų slėnis
Šypsenų dėžutėse – Rotary klubo dovanos vaikams
„Jaunimo linijos“ savanoriai:  „Pokalbiai apie sunkumus gali gydyti“
„Kiekviena proga groti yra proga mokytis“, – įsitikinęs jaunasis muzikas
Krištolinio balso savininkas iš Gargždų – televizijos projekto superfinale

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Skaudu, bet reikalinga

Skleidžiamos dezinformacijos tikslas – įbauginti…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook