Seniūnijos artimiau bendraus su gyventojais

Klaipėdos rajono savivaldybės seniūnijų ryšys su gyventojais nuo šiol bus dar glaudesnis – aktualią informaciją bus galima rasti jų paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“.

Seniūnijų paskyrose gyventojai galės sekti naujienas, rasti aktualią informaciją ir užduoti rūpimus klausimus. Tikimasi, kad šiuo būdu žmones ne tik greičiau pasieks svarbios žinios, bet bus ugdomas ir gyventojų bendruomeniškumas, skatinamas pasitikėjimas institucijomis.

Dauparų–Kvietinių seniūnija į feisbuką žengė jau praėjusių metų rudenį. Toks sprendimas priimtas tam, kad kuo greičiau ir produktyviau būtų galima pasidalinti reikalinga informacija su gyventojais. „Dauparų–Kvietinių seniūnija bendradarbiauja su 6 bendruomenėmis ir apima  6 seniūnaitijas, todėl mums labai svarbu, kad informacija bendruomenių narius ir seniūnaičius pasiektų kaip įmanoma greičiau. Seniūnija yra įsikūrusi Gargžduose (Žemaitės g. 10), todėl ne kiekvienam gyventojui ar bendruomenės nariui patogu atvykti į seniūniją ir susipažinti su naujienomis, atnaujintais teisės aktais. Pasitelkdami socialinį tinklą „Facebook“ mes greitai ir tikslingai pasiekiame reikalingus adresatus. Bendradarbiaujame su Klaipėdos rajono savivaldybės administracija, todėl  dalijamės reikalinga informacija, kuri būtų aktuali mūsų seniūnijos gyventojams“, – feisbuko paskyros naudą akcentavo Dauparų–Kvietinių seniūnijos darbuotojai.

Agluonėnų seniūnijos seniūnės Laimos Tučienės manymu, informacinių technologijų laikais su gyventojais svarbu bendrauti ir interaktyviai, tad ši permaina seniūnijoje sutikta džiugiai. „Feisbuko paskyroje bus operatyviai skelbiama informacija visais seniūnijos veiklos ir gyventojams aktualiais klausimais. Čia jie ras informaciją apie įvairius projektus, svarbius Savivaldybės administracijos ir Tarybos sprendimus, renginius, šventes, susirinkimus“, – teigė L. Tučienė.

Klaipėdos rajono seniūnijų „Facebook“ paskyros

 • Agluonėnų seniūnija,
 • Dauparų–Kvietinių seniūnija,
 • Dovilų seniūnija,
 • Endriejavo seniūnija,
 • Gargždų seniūnija,
 • Judrėnų seniūnija,
 • Kretingalės seniūnija,
 • Priekulės seniūnija,
 • Veiviržėnų seniūnija,
 • Vėžaičių seniūnija,
 • Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Urbutė su gyventojais bendrauja savo asmeninėje „Facebook“ paskyroje.

Idėjas, kokia informacija būtų reikalinga ir naudinga seniūnijų „Facebook“ paskyrose, galite siųsti el. paštu rita.rapaliene@klaipedos-r.lt

Rita RAPALIENĖ

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Nesudievinę ir nenukryžiuosim

Sodai žydi kaip išprotėję. Kaštonų žvakės stiebiasi tik…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas