Sporto mokyklos trenerė – Europos čempionato prizininkė

Danijoje įvyko Europos kiokušin karatė suaugusiųjų čempionatas. Kiekvienais metais į šį čempionatą atvyksta geriausi kovotojai iš visos Europos.

Varžybose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos trenerė Diana Mačiūtė. Ji kovojo net dviejose rungtyse: kata (technikos demonstravimas) ir kumitė (kovos). Dianai abiejose rungtyse pavyko pelnyti bronzos medalius. Šiose varžybose ji yra vienintelė moteris, iškovojusi prizines vietas dviejose rungtyse. Kata rungtyje Diana pirmąsias dvi kovas laimėjo prieš rumunę ir lenkę, tačiau pusfinalio kovoje nusileido čempione tapusiai varžovei iš Belgijos. Kumitė rungtyje Diana, laimėjusi dvi kovas, pusfinalio kovoje susitiko su varžove iš Vengrijos. Varžovė žinodama, kad Diana nedalyvavo dvejus metus varžybose dėl traumų, tikslingai taikėsi į silpniausias vietas. Tik per plauką nusileidusi vengrei, Diana iškovojo bronzos medalį, o vengrė tapo šių varžybų nugalėtoja.

Dabar Diana ruošiasi Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatui. Ji atstovauja ir VšĮ Gargždų sporto centrui kaip trenerio Edvardo Šauklio grupės sportininkė.

Gargždų sporto mokyklos informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gyvenimo eksperimentuose – jautrumas

Pastaruoju metu visuomenėje pasigirsta balsų dėl perdėto jautrumo gyvajai gamtai. Tempiamės namo pasiklydusį žvėrelio jauniklį, nors gamtininkai už tai bara.…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas