2018 Birželio 22
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 30 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Susidūrė net 4 automobiliai

Skubančiųjų iš darbo mėgautis saulėtu vasaros savaitgaliu penktadienį kelyje laukė nemaloni staigmena. Apie 17 val. Sendvario seniūnijoje, Vilniaus plente ties „Mercedes-Benz“ centru, eismo įvykio metu susidūrė 4 automobiliai. Tad mašinų spūsties ir nusidriekusios eilės neišvengta. Laimei, nukentėjusiųjų nėra.

Penktadienį 16.42 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie galimai prispaustą žmogų ir dujų nuotėkį. Į įvykio vietą atvykus gelbėtojams, prispaustų žmonių nebuvo. Susidūrė 4 automobiliai: „Crysler Voyager“, „VW Passat“, „BMW“ ir „Toyota Highlander“. Iš pastarojo tekėjo dujos. Kaip „Bangą“ informavo Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Taučius, sustabdyti dujų nuotėkio nepavyko, nes nulūžo veržlė. Tad saugiu atstumu aptverta eismo įvykio vieta ir laukta, kol dujos ištekėjo. Surinkti išsilieję tepalai, nuvalyta kelio danga. Iš avarijos vietos grįžtantys gelbėtojai išsiųsti į dar vieną eismo įvykį prie Jakų žiedo.

Aistė NOREIKAITĖ

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ne kokie reikaliukai

Prasidėjęs uogienių virimo sezonas, rūpestis dėl paukščių antplūdžių, kurie akimirksniu nulesa uogas, ko gero šiuo metu yra žymiai didesnis nei…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar jau maudėtės jūroje?