Susitikimas su Dovilų seniūnijos verslininkais

Susitikimas su Dovilų seniūnijos verslininkais

Vasario 7 dieną vyko Klaipėdos rajono savivaldybės vadovų susitikimas su Dovilų seniūnijos verslininkais. Į susitikimą atvyko penkių verslo įmonių atstovai: VšĮ „Grunto valymo technologijos“ Klaipėdos skyriaus vedėjas Mečislovas Kmita, UAB „Sadiva“ direktorius Alvydas Vaičikauskas, UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro atstovai Artūras Žičkus ir Ramunė Šličienė, UAB „Balsina“ vadovė Elena Jakienė ir UAB „Jakaita“ direktorius Darius Jakaitis.

Savivaldybei atstovavo Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotoja Ligita Liutikienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė bei vyriausiasis specialistas, atsakingas už darbą su verslu, Mantas Virbauskas.

Dovilų seniūnijos seniūnė Nijolė Ilginienė pristatė į susitikimą atvykusius verslininkus, pažymėjo, kad visus gerai pažįsta, puikiai bendrauja ir bendradarbiauja tiek rūpinantis Dovilų seniūnijos aplinkos tvarkymo, tiek įvairių seniūnijos švenčių organizavimo, jų rėmimo bei kitais klausimais. Seniūnė dėkojo ne tik vietos, bet ir aplinkinių seniūnijų verslininkams dėl visokeriopos pagalbos kuriant gražesnę Dovilų seniūnijos aplinką, tik apgailestavo, kad negali atsilyginti tuo pačiu.

Taip pat N. Ilginienė pristatė idėją, bendradarbiaujant su vietos tautodailininku Petru Normantu, Doviluose pastatyti skulptūrą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo šimtmečiui įamžinti.

Kalbėdamas apie viešojo ir privataus sektorių partnerystės svarbą S. Karbauskas pabrėžė, kad dirbti ir siekti bendrų visuomenei naudingų tikslų yra kur kas lengviau bendradarbiaujant ir pažymėjo, kad Savivaldybė yra atvira verslininkams, jų idėjoms ir visuomet pasiruošusi spręsti įvairius probleminius klausimus.

Direktoriaus pavaduotoja L. Liutikienė pritarė direktoriaus išsakytoms mintims, dėkojo verslininkams už dalyvavimą ir pabrėžė, kad svarbu pirmiausia pažinti ir susipažinti su rajono verslo atstovais ir kurti betarpiško bei nuolatinio bendravimo, idėjų generavimo ir problemų sprendimo tradiciją.

R. Kučinskaitė pristatė verslo aplinką Klaipėdos rajone, pažymėjo, kad rajonas išsiskiria iš kitų Lietuvos rajonų tuo, kad čia nuolat auga gyventojų skaičius, yra gera susisiekimo infrastruktūra ir pagal įvairių tyrimų duomenis Klaipėdos rajonas yra visuomet įvertinamas aukščiausiais balais.

M. Virbauskas dėkojo verslininkams, kad atvyko į susitikimą, ir sakė, kad labai svarbu yra pradėti bendrauti ne tik verslui ir savivaldai, bet ir ragino pačius verslininkus kurti vietos verslo bendruomenę, kuri atstovautų jų interesams ne tik rajono, bet ir visos Lietuvos lygmeniu.

Susirinkę verslininkai pristatė savo vykdomas veiklas, klausėsi Savivaldybės atstovų bei išreiškė nuomonę, jog tokie savivaldos ir verslo susitikimai yra reikalingi.

Klaipėdos rajono savivaldybė planuoja ir toliau bendradarbiauti su verslininkais, susitikti su jais seniūnijose. Iki šiol Savivaldybės atstovai jau aplankė Agluonėnų, Dauparų−Kvietinių ir Dovilų seniūnijų verslininkus, o kitas susitikimas jau planuojamas Endriejavo seniūnijoje. Informacija apie planuojamus susitikimus bus skelbiama internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt, vietinėje spaudoje. Kviečiame verslininkus būti aktyvius, susitikimuose išsakyti savo problemas ir idėjas.

Mantas VIRBAUSKAS

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistas


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Jaučiam vietoj „jamam“

Tviskančios parduotuvių vitrinos vilioja atverti pinigines dovanoms. Paskutinį lapkričio savaitgalį prekybos ir pramogų sostine tituluojamame „Akropolyje“ vykusi akcija „Jamam“ sutraukė…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar patinka tatuiruotės?