Varžybose „Žemaitijos taurė“ – tarp prizininkų gargždiškiai

Baigėsi Klaipėdos apskrities uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybos „Žemaitijos taurė 2017“.

Sportininkai pagal savo amžiaus grupes varžėsi trijuose keturiuose varžybų etapuose. Vaikai buvo apdovanoti pagal iškovotas prizines vietas sumuojant visų varžybų etapų taškus. Geriausiai iš Gargždų sporto mokyklos lengvaatlečių vaikų amžiaus grupėje pasirodė K. Staponaitė, 60 m bėgimo rungtyje (8,63 s) laimėjusi antrą varžybų etapą ir bendroje įskaitoje likusi antroje vietoje. Viename iš etapų K. Staponaitė iškovojo antrąją vietą ir šuolio į tolį rungtyje (466 cm). D. Gruzdytė 60 m barjerinio bėgimo rungtyte (10,80 s) užėmė trečiąją vietą, o finaliniame taurės etape šuolio į aukštį rungtyje (145 cm) iškovojo pirmąją vietą. Jaunučių ir jaunių amžiaus grupėje šuolio į tolį rungtyje N. Šliuoža (544 cm) užėmė antrąją vietą, rutulio stūmimo rungtyje N. Daugėlaitė (10,88 m) liko antra, bendroje įskaitoje – trečia. G. Mickutė 60 m nubėgo per 8,59 s ir bendroje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą, o 60 m barjerinio bėgimo rungtyje iškovojo antrąją. Jaunių grupėje šuolio į tolį rungtyje A. Kniukšta (514 cm) kaip ir bendroje įskaitoje liko trečias. Sportininkus treniruoja lengvosios atletikos treneriai L. Gruzdienė ir A. Pleskys.