Nenutrūkstama elektros energija? Misija įmanoma!

Įsivaizduokite: dirbate prie svarbaus statybinio projekto, esate toli nuo miesto arba ruošiatės svarbiam renginiui ir… Dingo elektra! Puolate į paniką? Visi planai apsivertė aukštyn kojomis? Nereikia dramatizuoti – svarbiausia, iš anksto apgalvoti, kad tokių situacijų pasitaiko. Ir turėti planą B. Koks gi jis? Ogi elektros generatoriaus nuoma. Tiesa, elektros generatoriai būna skirtingų tipų. Todėl natūralu, kad gali iškilti klausimas – kurį pasirinkti? Apie tai – šiame straipsnyje.

Benzininis elektros generatorius – puikus pasirinkimas trumpalaikiams elektros sutrikimų atvejams

Ką gi reikėtų žinoti apie elektros generatorius? Pirmiausia tai, kad šie įrenginiai yra skirstomi pagal tai, koks kuras yra naudojamas jų veikimui užtikrinti. Įprastai tai benzinas arba dyzelis. Panagrinėkime benzininių generatorių savybes.

Pradėkime nuo benzininių elektros generatorių privalumų. Jų galime išskirti tikrai ne vieną: mobilumas, mažas svoris, greitas užvedimas, mažesnė pradinė kaina ir pan. Vis dėlto, svarbu žinoti, kad tokie generatoriai įprastai skirti trumpalaikiams elektros tiekimo sutrikimų atvejams. Jų veikimo laikas – ribotas, t. y. nepertraukiamai jie gali veikti kelias valandas per dieną. Taigi, tokių įrenginių nuoma aktuali tiems žmonėms, kurie dirba prie ilgai netrunkančių projektų, pavyzdžiui, mažose komercinė patalpose, nedidelėse sodybose, mugėse, lauko festivaliuose ar pan.

Ir tai dar ne viskas: jeigu elektra jus reikalinga buities darbams atlikti, rekomenduojame rinktis inverterinį generatorių. Jis pasižymi „nešokinėjančia” įtampa, todėl prie tokio generatoriaus galima jungti kompiuterius, garso aparatūrą ir pan. O štai paprastas statybinis generatorius pravers darbuojantis prie statybos / remonto projekto, kur įranga nebijo įtampos svyravimų.

Dyzelinis elektros generatorius – puikus pasirinkimas didesnio masto projektams

Jums aktualus ilgalaikis ir nenutrūkstamas elektros tiekimas? Tokiu atveju, geriausias pasirinkimas – dyzelinis elektros generatorius. Šie įrenginiai sukurti taip, kad atlaikytų kintamus šuolius – jų naudojimas staigiai nenutrūksta (prieš tai aptarti benzininiai elektros generatoriai šios savybės dažniausiai neturi).

Ir tai dar ne viskas: dyzeliniai generatoriai yra pajėgūs suteikti elektros energiją net kelioms vietomis vienu metu. Tai reiškia, kad statybų aikštelėje galėsite užtikrinti tiek stabilų apšvietimą, tiek kitų prietaisų veikimą.

Apskritai, kalbant apie dyzelinių generatorių privalumus, reikėtų akcentuoti, kad jie yra itin patikimi: tarnavimo trukmė – ilga, o efektyvumas – didelis. Eksploatavimo išlaidos, lyginant su benzininiu generatoriumi, kur kas mažesnės. Todėl šie įrenginiai tinka nepertraukiamam ir ilgam naudojimui. Visgi, meluotume, jei sakytume, kad jie neturi trūkumų. Pirmasis – gana didelė pradinė kaina. Taip pat – triukšmas ir išmetamų teršalų kiekis.

Tikimės, kad įsivertinę privalumus ir trūkumus, nesunkiai priimsite sprendimą, koks elektros generatorius labiausiai atitinka jūsų poreikius. Dar kartą pasikartosime – festivaliuose, lauko renginiuose, mažose komercinėse patalpose labiausiai tinka benzininis elektros generatoriaus tipas. Tuo tarpu, didesnio masto projektuose – dyzelinis.

Užsak.

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių

Skip to content