„Eurovizijoje“ – talentingoji M. Linkytė,

muzikinį kelią pradėjusi Gargžduose

Nuotr. iš „Bangos“ archyvų: 2007 m. „Bangai“ duotame interviu Monika sakė, kad scenos baimė jai svetima: „Tai – tik įprastas jaudulys.“

Šeštadienį vakare pasibaigusios nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo“ į „Euroviziją“ nugalėtojos Monikos Linkytės vardas Klaipėdos rajono laik­raščio „Banga“ puslapiuose pasirodė dar tada, kai Monika buvo moksleivė, Gargždų muzikos mokyklos dainos studijos „Svirplys“ narė, vėliau nusprendusi tobulinti individualų dainavimą.


Monika 2019 m. baigė bakalauro studijas Londone, Britų ir airių moderniosios muzikos institute. Talentinga mergina išaugo į profesionalią atlikėją, kuri dabar jau antrą kartą pasirodys didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje.
2007-ųjų vasarą M. Linkytė viename iš pirmųjų savo interviu „Bangos“ laikraščio „Jauniklių pastogės“ puslapio korespondentės paklausta, ką jai gyvenime reiškia muzika, atsakė: „Viską. Muzika – tai mano gyvenimas.“ Tuomet jaunoji dainininkė teigė, kad talentas lemia 10 proc. sėkmės, visa kita įmanoma pasiekti daug dirbant. Monika akcentavo, kad labiausiai ją palaikanti mama, kuri nuolat kartu vykstanti į įvairius konkursus.
„Supratau, kad nereikia bėgti nuo svajonių. Verčiau stengtis jas įgyvendinti. Mano pastangos buvo įvertintos su kaupu“, – dar 2013 m. interviu „Bangai“ sakė atlikėja, kuri tuomet Azerbaidžano sostinėje Baku vykusiame studentiškame dainų konkurse „Univizija“ užėmė pirmąją vietą.
Šiemet M. Linkytė į nacionalinę atranką atkeliavo su daina „Stay“. Atlikėja žiniasklaidai pasakojo, kad pastarieji pora metų jai buvo sunkūs. Kai ėmė nebedžiuginti net muzika, ji pradėjo ieškoti atsakymų savo viduje.
„Visą šią patirtį, visus jausmus man pavyko sudėti būtent į šitą dainą“, – sakė atlikėja. Jos dainoje moderniai nuskambėjusį sutartinės motyvą „Čiūto tūto“ jau įsidėmėjo ne vienas klausytojas. Priminsime, kad 2015 m. Monika jau turėjo progą išsibandyti ir didžiąją „Eurovizijos“ sceną – tada jos ir Vaido Baumilos atlikta daina „This Time“ konkurso finale užėmė 18-ąją vietą.
„Bangos“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių