Gimnazistų sėkmė konkurse „Jungiam Lietuvą“

Filmuko kūrėjai V. Valaitis (antras iš dešinės), G. Kalvis (centre) su draugais linksmai laiką leido sostinės senamiestyje.

 

Minint atkurtos valstybės šimtmetį projektas „Jungiam Lietuvą“ kvietė šalies mokinius kurti vaizdo filmukus tema „Mano kraštas per 100 sekundžių“. Vieną iš jų sukūrė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai Gytis Kalvis ir Vytautas Valaitis.

Prie šios mokiniams skirtos iniciatyvos prisijungė daugiau nei 40 mokyklų ir gimnazijų komandų. Pagal šiuos klipus bus sukurtas trumpametražis filmas „Jungiam Lietuvą“, o 25 mokinių komandos, sulaukusios daugiausia interneto lankytojų balsų, buvo apdovanotos edukacinėmis ekskursijomis į Valdovų rūmus.

Pirmadienį 30 „Vaivorykštės“ gimnazistų keliavo į Vilnių. Gargždiškiai aplankė Valdovų rūmus, išklausė įdomią paskaitą apie Lietuvos istoriją, pasitikrino istorijos žinias atlikdami užduotis. Sostinės svečiai taip pat buvo pavaišinti gardžiais pietumis, tik gaila, kad pasivaikščiojimams po senamiestį skirtą laiką gadino lietus.

Vytautas pasakojo, jog filmuką konkursui sumontavo per vakarą, mat visą popamokinį laiką tuomet skyrė gimnazijos jubiliejui pasiruošti.

Beje, Vytautas yra laimėjęs visai klasei bilietus į Klaipėdos dramos teatro spektaklį „Petro Ohėjaus kankinystė“, kai iškovojo respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje 5 vietą.

Vida VALAITYTĖ-IVAKHNENKO

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių