Jaunimą judėti kviečia „Parneštukas“
Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Ona Bajorinienė bei Gargždų atviro centro jaunimo darbuotoja darbui su projektais, jaunimo konsultavimu ir informavimu bei tarptautine savanoryste Rūta Jakštonienė prėjusią savaitę dalyvavo konferencijoje Klaipėdoje „Fizinis aktyvumas darbe su jaunimu“.
Konferencijoje buvo pristatyta „Erasmus+“ projekto „Fizinė veikla jaunimo bendruomenėms“ veikla bei žaidimas „Parneštukas“, kurį noriai žaidžia ir Klaipėdos rajono jaunimas. Projektu siekiama skatinti fiziškai aktyvų, sveiką gyvenimo būdą tiek Lietuvos, tiek Latvijos jaunuolių tarpe.
Šio žaidimo Klaipėdos rajone treneriai – Gargždų atviro jaunimo centro jaunimo darbuotojas Donatas Juodžentis ir Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro atstovas Ernestas Bukauskas.
Džiaugiamės, jog Gargždų atviro jaunimo centro darbuotojui Donatui įteiktas apdovanojimas už aktyvią veiklą skatinant jaunuolius dalyvauti žaidime „Parneštukas“.
„Parneštuko“ užsiėmimo metu vaikai turėjo galimybę ne tik judėti, bet ir išmokti bendradarbiauti su kitais, spręsti problemas komandoje ir tobulinti savo fizinius įgūdžius. Šios veiklos tikslas buvo ne tik fizinis lavinimas, bet ir socialinių ryšių stiprinimas tarp vaikų, skatinimas juos bendrauti ir dirbti kartu.
Agnė ADOMAITĖ
Gargdždų atviro jaunimo centro direktorė
Autorės nuotr.






