KLAIPĖDOS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARĖS, MERO PAVADUOTOJOS RŪTOS CIRTAUTAITĖS 2017 M. VEIKLOS ATASKAITA

Esu Švietimo, kultūros ir sporto komiteto narė. Per ataskaitinį laikotarpį dalyvavau 12 posėdžių, kuriuose buvo apsvarstyta apie 400 klausimų ir 50 informacijų.

Esu Klaipėdos rajono savivaldybės nusikalstamumo prevencijos komisijos, Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento nuolatinės komisijos narė. Dalyvavau minėtų komisijų darbe priimant aktualius sprendimus.

Esu Klaipėdos rajono savivaldybės Turizmo tarybos pirmininkė. Klaipėdos rajono turizmo politika yra įgyvendinama atsižvelgiant į Klaipėdos rajono turizmo plėtros planą, kuris parengtas iki 2020 m. Per ataskaitinį laikotarpį įvyko 4 Turizmo tarybos posėdžiai, kuriuose svarstyta 10 klausimų ir priimti 25 nutarimai. Paminėsiu keletą svarstytų klausimų, kuriems Turizmo taryba skyrė daugiausia dėmesio: svarstė ir pritarė Klaipėdos rajono turizmo plėtros iki 2020 m. plano priemonių vykdymo 2017 m. ataskaitai. Taip pat dėl reguliaraus reiso Dreverna−Juodkrantė−Dreverna laivo bilieto kainos ir pritarė vandens transporto paslaugos Dreverna−Juodkrantė−Dreverna pirkimui 2018 m. Svarstė siūlymą kreiptis į Vidaus vandens kelių direkciją dėl vandens kelio Dreverna−Juodkrantė įtraukimo į valstybinį registrą. Pritarė Pajūrio regioninio parko teritorijos pritaikymo rekreacijai ir turizmui prog­ramos 2015−2020 m. vykdymo 2017 m. ataskaitai ir tolesniam programos vykdymui. Svarstė galimybes plėtoti verslą bei įrengti paplūdimį Karklės pajūrio teritorijoje. Svarstė ir pritarė „Karklės atlaso“ projektų tęstinumui ir veiksmų plano dėl galimybių studijos Olando Kepurėje siūlomų sprendinių įgyvendinimo parengimui, pritarė bendram Karklės rekreacinės teritorijos projektavimo dizainui, išlaikant projekto „Karklės atlasas“ tęstinumą, užtikrinti integruoto rekreacinių Karklės kaimo ir Olando Kepurės teritorijų lankytojų informavimo sistemos dizaino sukūrimą. Siūlė spręsti klausimus dėl Rikinės ir Cypos upelių teritorijos tvarkymo ar verslinės žvejybos iškrovimo vietos įrengimo priekrantės žvejams. Siūlė išsiaiškinti galimybes įsigyti šiuo metu kariškių valdomą valstybinę teritoriją prie Baltijos jūros iš Turto banko ir pritaikyti ją visuomenės poreikiams. Aiškinosi galimus Gargždų pylos atstatymo problemos sprendinius, siūlė administracijai ieškoti išorės finansavimo galimybių Kalotės ir Kapstato ežerų sapropelio tyrimams atlikti bei įsteigti gido etatą Klaipėdos rajono turizmo informacijos centre.

Esu Klaipėdos rajono savivaldybės strateginio planavimo komisijos narė. 2017 m. dalyvavau 9 Klaipėdos rajono savivaldybės strateginio planavimo komisijos posėdžiuose, kurių metu buvo išnagrinėti 29 klausimai ir priimti 34 nutarimai. Posėdžių metu buvo svarstomi Klaipėdos rajono savivaldybės strateginio veiklos plano 2017–2019 m., 2017 m. Klaipėdos rajono savivaldybės biudžeto projektai bei teikti siūlymai Tarybai pritarti šiems dokumentams. Taip pat svarstyti siūlymai tikslinti Klaipėdos rajono savivaldybės strateginį veiklos planą 2017–2019 m. ir 2017 m. Klaipėdos rajono savivaldybės biudžetą, svarstytas Klaipėdos rajono savivaldybės strateginio veiklos plano 2017–2019 m. maksimalių asignavimų sritims/funkcijoms/programoms prognozuojamo plano rengimas, svarstytos strateginio veiklos plano ir plėtros strateginio planavimo įgyvendinimo ataskaitos, planuojami įgyvendinti projektai, kurie būtų finansuojami išorės lėšomis.

Būdama Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomenės vaiko teisių apsaugos tarybos pirmininkė per 2017 m. organizavau 2 posėdžius, kuriuose svarstyti klausimai dėl vaikų vasaros poilsio organizavimo, dėl socialinės rizikos šeimų ir jose vykstančių pokyčių, dėl vaikų, turinčių elgesio problemų ir kt.

Esu Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinių projektų programos valdybos pirmininkė. 2017 m. vyko 1 Tarptautinių projektų programos valdybos posėdis, kuriame finansavimas skirtas 10-čiai projektų (Gargždų muzikos mokykla; Gargždų sporto mokykla, Agluonėnų pagrindinė mokykla, J. Lankučio viešoji biblioteka, Endriejavo pagrindinė mokykla, Kvietinių bendruomenės centras, asociacija „Dauparų bendruomenė“, Jakų bendruomenės centras, Gargždų „Minijos“ progimnazija, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras), bendra finansavimo suma – 8000 Eur.

Kiekvieną mėnesio pirmadienį ir trečiadienį, o ir kitomis dienomis, jeigu tik nebūdavau išvykusi, priimdavau gyventojus, dalyvavau mero, Administracijos direktoriaus organizuojamuose pasitarimuose, darbo grupėse, išvažiuojamuosiuose posėdžiuose, kuriuose svarstomi aktualūs inžinerinės infrastruktūros pagerinimo rajono gyventojams klausimai.

Lankiausi ne tik rajono įstaigose, seniūnijose, šventėse, diskusijose, akcijose, parodų atidarymuose, Savivaldybės kultūros ir meno kolektyvų renginiuose, bet ir rajono probleminėse vietose, į kurias kvietė atvykti seniūnai ar gyventojai dėl vieno ar kito sprendimo priėmimo ir situacijos išsiaiškinimo. Stengiuosi pagal Savivaldybės galimybes reaguoti į kiekvieną gyventojo prašymą, kad jų rūpimi klausimai būtų sprendžiami įstatymų nustatyta tvarka. Apie savo veiklą Klaipėdos rajono savivaldybėje teikiu informaciją žiniasklaidai ir rajono bendruomenei. Siekiu sąžiningai ir garbingai atstovauti Klaipėdos rajono gyventojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių

Skip to content