• 18 rugsėjo, 2021
|

Kokius žaidimus galima žaisti internete?

Vis didesnė dalis mūsų gyvenimo persikelia į internetą. Ne išimtis ir žaidimai. Daugybę iš jų anksčiau žaisdavome akis į akį, tačiau dabar situacija keičiasi ir tam tikros pramogos yra įgyvendinamos nuotoliniu būdu.

Būtent apie žaidimus, kurie vis dažniau persikelia į internetą ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Kam sportuoti kieme – jei galima pažaisti „Play Station“?


Išties tai šiek tiek neraminanti tendencija, kadangi anksčiau spardėme kamuolį ir krepšinį su draugais žaidėme tiesiog savo daugiabučio ar nuosavo namo kieme, o dabar viskas yra truputį kitaip. Išties žaidimų kompiuteriai taip ištobulėjo, kad vaikai vis dažniau vienas prieš kitą žaidžia tiesiog nuotoliniu būdu.

Kita vertus, kaltinti jų dėl to negalima. Anksčiau žaidimai buvo pritaikyti žaisti prieš kompiuterį, bet jau gerą dešimtmetį puikiai veikia ir nuotoliniu būdu. Sutikite, varžytis prieš bičiulį yra kur kas azartiškiau.

Šios tendencijos ateityje veikiausiai tik šoks į viršų. Būtų naivu tikėtis, kad šių dienų technologijų tobulėjimas sustos, todėl augant žaidimų kokybei ir interneto greičiui, žaidimai įvairiomis konsolėmis bus dar labiau populiaresni.

Įvairūs stalo žaidimai

Mūsų seneliai šachmatais žaisdavo susirašinėdami laiškais ir tokios partijos galėdavo užtrukti visus metus. Dabar daugybė žmonių visame pasaulyje naudojasi tokiomis programėlėmis kaip „Chess.com“, o tai leidžia žaisti itin komfortabiliai ir patogiai. Išties būtent internetu vyksta net šachmatų pasaulio čempionatai. Juk visai neseniai tuo būtų paprasčiausiai sunku patikėti, tiesa?

Populiarūs ir kiti stalo žaidimai. Pavyzdžiui, azartiškesnių žmonių akį vis dažniau patraukia internetinis kazino, kuris iš esmės siūlo visiškai tą patį kaip ir realūs lošimo namai. Žmonės visame pasaulyje interneto pagalba žaidžia kortų žaidimus, taip pat „suka“ ruletę. Kiti kortomis žaidžia ir nemokamai, štai mūsų regione labai populiarus žaidimas „Durak“, jis žaidžiamas tiesiog prieš kitus žmonės mobiliojoje aplikacijoje.

Išties į internetą persikėlė net toks žaidimas kaip Monopolis. Daugelio žaidėjų teigimu, taip žaisti net patogiau, kadangi nereikia banko, tai garantuoja tikslumą.

„Miniclip“ vis dar populiarūs

Yra daug žmonių kurie mėgsta pažaisti kompiuteriu, tačiau jie neapsikrauna sudėtingais žaidimais. Kaip ir prieš gerą dešimtmetį, šioje vietoje nepralenkiama platforma yra „Miniclip“. Tai svetainė kuri pasiūlo daugybę visiškai nesudėtingų žaidimų, kurie išlaiko populiarumą iki šių dienų.

Čia rasite įvairiausių kategorijų žaidimų – nuo žaidimų skirtų vasarai ar žiemai, iki žaidimų konkrečiai sporto šakai ar, netgi, meilės dienai. Tokių platformų, be abejo, yra ir daugiau ir jos visos išlaiko populiarumą iki šių dienų.

Įvairūs totalizatoriai

Taip pat žmonės internete mėgsta dalyvauti įvairiuose totalizatoriuose ir spėlionėse, sprendžia viktorinas.

Štai visai neseniai vyko Europos futbolo čempionatas, tuomet net daugybė Lietuvos įmonių spėliojo rezultatus kertam.lt platformoje. Tą darė žmonės kurie visiškai nesidomi futbolu. Ir juk išties taip yra kur kas patogiau nei tiesiog spėlioti rezultatus rašant juos ant lapelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių