Lietuvos paštas: prenumeratą galima užsisakyti net neišėjus iš namų

Lietuvos paštas gyventojus ir verslo organizacijas kviečia pasirūpinti spaudos leidinių prenumerata kitiems metams. Lietuvos paštas siūlo ne tik didžiausią Lietuvos ir užsienio spaudos leidinių pasirinkimą, bet ir patogiausius prenumeratos užsakymo būdus. Žinoma, prenumeruojamų laikraščių sąraše yra ir Klaipėdos rajono prenumeratorių dešimtmečiais mėgstama „Banga“.

„Tiek gyventojai, tiek verslo įmonės bei kitos organizacijos gali pasirinkti sau patogiausią prenumeratos užsakymo būdą. Per Lietuvos paštą mėgstamo spaudos leidinio prenumeratą galima užsisakyti net neišėjus iš namų!“ – teigė Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų direktorius Aurimas Čiagus.

Užsiprenumeruoti spaudos leidinius galima bet kuriame pašte ar finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuje (Gargžduose šis skyrius yra buvusiame „Snoro“ kioske prie autobusų stotelės), taip pat per laiškininkus. Gyventojų patogumui prenumeratos užsakymai priimami ir internetiniame tinklalapyje www.prenumeruok.lt bei telefonu 8 700 55 400.

„Pastebime, kad net ir interneto amžiuje rašytinė spauda savo aktualumo vis dar nepraranda. Siekiame, kad visiems Lietuvos žmonėms, – kad ir kur gyvenantiems – mieste ar kaime, – būtų prieinama spaudos leidinių prenumerata. Tiems, kurie dažnai naudojasi pašto paslaugomis, leidinį patogu užsiprenumeruoti pašte, kitiems – internetu sau patogiu metu, būnant namuose ar biure. Taip pat savo užsakymą galima pateikti laiškininkui ar paskambinus į Lietuvos pašto informacijos liniją“, – pažymėjo A. Čiagus.

Šiuo metu daugiausia spaudos leidinių yra pristatoma kaimo gyvenamųjų vietovių prenumeratoriams. Tarp prenumeruojamos periodikos populiariausi – laik­raščiai, kuriuos skaito daugiau nei pusė – 53,5 proc. – prenumeratorių. „Pasaulinės tendencijos rodo, kad šiuo metu žmonės yra „persisotinę“ nuo greitų naujienų srauto internete, tad vis dažniau ieškoma analitinių spaudos leidinių, kurių skaitymas tampa prasmingu laisvalaikio praleidimo būdu“, – aiškino Lietuvos pašto atstovas.

Artėjant didžiosioms metų šventėms paštuose galima įsigyti ir specialius prenumeratos dovanų vokus. „Norėdami palengvinti netrukus prasidėsiančias kalėdinių dovanų paieškas, išleidome spalvingus prenumeratos dovanų vokus. Mėgstamo spaudos leidinio prenumerata gali būti originali bei praktiška dovana artėjančių šv. Kalėdų ar bet kokia kita proga“, – teigė Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų direktorius A. Čiagus.

Prenumeruoti spaudos leidinius galima pasirinktam terminui – metams, pusmečiui, ketvirčiui ar porai mėnesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių