• 18 rugsėjo, 2021
|

Naujasis rajono komisaras: personalo pokyčių nebus, o svarbiausia – žmonių problemos

Antradienį nuotoliniu būdu vykusioje spaudos konferencijoje pasveikintas ir pristatytas visuomenei Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininko pareigas perėmęs Ramūnas Stasiulis. Naujasis rajono policijos vadovas teigė suprantąs, kokia atsakomybė tenka dirbti augančiame ir sparčiai besivystančiame Klaipėdos rajone.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius kalbėdamas atkreipė dėmesį, kad R. Stasiulio karjera prasidėjo nuo žemiausio laiptelio, todėl atrankos metu nekilo abejonių dėl naujojo policijos komisariato viršininko patirties ir gebėjimų.

Sutiktuvėse dalyvavęs Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas ką tik paskirtam Klaipėdos r. PK komisarui R. Stasiuliui minėjo, kad rajonas yra augantis, o įvairių apklausų rezultatai rodo, kad puikioje geografinėje padėtyje esantis rajonas yra patrauklus investuotojams, tad ir pripažinta, kad rajonas esąs ta vieta žmonėms, kur gera gyventi. Anot mero, tai nepalengvina darbo policijai: augant gyventojų skaičiui – didėja ir nusikaltimų skaičius.

„Noriu pasidžiaugti bendradarbiavimu, ypač šiuo sunkiu laiku per karantiną, kai teko dirbti 120 proc. Tiek kasdieniniame darbe, tiek švenčių metu neapsieiname be policijos. Savivaldybės vardu noriu pasveikinti ir palinkėti naujam vadovui, kad bendradarbiavimas būtų dar intensyvesnis ir rezultatai būtų dar geresni. Ačiū visam kolektyvui“, ‒ sakė Savivaldybės meras B. Markauskas.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas kalbėjo, kad Klaipėdos rajono policijos komisariatas turi gilias tradicijas, o šiuo metu jaunas, interaktyvus kolektyvas susidoroja su įvairiais sunkumais, pareigūnai supranta rajono problemas, gyvena regiono ritmu, glaudžiai bendradarbiauja su seniūnijomis. Šiame darbe laukia daug iššūkių, ypač vasaros sezonu, todėl vadovas turi telkti kolektyvą. „Mes negalime nuvilti žmonių, jie tikisi iš mūsų rimtų sprendimų“, ‒ kalbėjo A. Motuzas. Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko, R. Stasiulis esąs patikimas kolega, lojalus ir visada išliekantis savimi, todėl gebėsiąs telkti kolektyvą.

Klaipėdos apskrities VPK Kretingos r. policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas, kuris visų rajoninių policijos komisariatų vadovų vardu sveikino naująjį kolegą, linkėjo išlikti sąžiningam su kolektyvo nariais, pareigūnais, būti nuoširdžiam su gyventojais, siekti numatytų tikslų ir uždavinių nebijant suklysti.

Klaipėdos rajono policijos komisariato viršininkas R. Stasiulis teigė, kad mėgsta demokratinį vadovavimo būdą, komisariate neplanuoja personalo pokyčių, o iš pradžių išsamiai susipažins su esama situacija. Tikino, kad glaudžiai bendradarbiaus su vietos žiniasklaida.

„Žinau, kad man duota komanda tikrai puiki. Suprantu, kad mano pareigos – atsakingos, o Klaipėdos rajonas – yra vienas iš pagrindinių ir svarbiausių, besiplečiančių rajonų. Tikiuosi kolegų pagalbos, taip pat suprasti ir nenutolti nuo žmogiškųjų problemų, būti paprastu ir tolerantišku žmogumi“, ‒ kalbėjo R. Stasiulis.

Naujasis komisaras šiuo metu į darbą Gargžduose važinės iš Telšių, juokavo, kad neatmeta galimybės persikelti į rajoną – arčiau darbo vietos. Komisaras patikino, kad išlaikys puikias Klaipėdos rajono policijos komisariato komandos tradicijas tiek darbinėje, tiek neformalioje aplinkoje.

R. Stasiulis, spaudos konferencijoje paklaustas apie pomėgius, minėjo, jog mėgsta sportuoti, keliauti, o labiausiai džiaugiasi tada, kai gali laisvalaikį leisti su savo šeima.


  • Policijos departamento prie VRM nuotoliniu būdu surengtą konkursą Klaipėdos r. PK viršininko pareigoms laimėjo Ramūnas Stasiulis, iki šiol dirbęs Telšių r. PK Veiklos skyriaus viršininku.
  • Vyresnysis komisaras R. Stasiulis 2003 m. yra baigęs policijos valdininko bakalauro studijas Lietuvos teisės universitete.
  • Vidaus reikalų sistemoje tarnauti pradėjo 1992 m. Telšių r. PK Savivaldybių policijos policininku. Telšių apskrityje įvairiose pareigose R. Stasiulis dirbo iki 2016 m. pabaigos. Po to iki 2020 m. spalio mėn. dirbo Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus viršininku. Vėliau vėl grįžo į Telšius, kur iki 2021 m. balandžio mėn. vadovavo Telšių r. PK Veiklos skyriui.

Monika CALZONAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių