Pavasario jėga: Klaipėdos rajono sunkiosios atletikos pirmenybės subūrė stipriausius sportininkus

Kovo 2 d. Gargždų centriniame stadione vyravo įtampa, ryžtas ir begalinė energija – čia vyko atviros Klaipėdos rajono sunkiosios atletikos pirmenybės. Šis renginys pritraukė pajėgiausius sportininkus iš Gargždų, Anykščių, Telšių ir Panevėžio rajonų, o ant pakylos lipo tiek patyrę atletai, tiek jaunieji talentai, pasiryžę įrodyti savo jėgą.

Merginos nepasidavė – kovojo iš visų jėgų!

Varžybas pradėjo merginos, kurių kova vyko ne pagal amžiaus grupes, o pagal svorio kategorijas. Čia išryškėjo stipriausios sportininkės: I vietos – Ugnė Rimgailaitė, Eimantė Pukštytė, Diana Mačiūtė, Gabrielė Solovej ir Lijana Jakaitė; II vietos – Miglė Rimgailaitė ir Kristina Basanova; III vietos – Rugilė Andriuškaitė ir Rasa Šeškauskaitė.

L. Jakaitė pademonstravo neįtikėtiną jėgą – rovimo veiksmo metu iškėlė 90 kg, o stūmimo – net 112 kg. Treneriai Edvardas Šauklys ir Vaclovas Rimgaila taip pat džiaugiasi jaunaisiais talentais: 13-metė E. Pukštytė sugebėjo išrauti 46 kg ir išstumti 57 kg, o 10-metė U. Rimgailaitė įveikė 30 kg rovime ir 40 kg stūmime.

Jaunieji sunkiaatlečiai stebino tvirtumu

Antroje dalyje jėgas išbandė daugiausia dalyvių – 2010 m. ir jaunesni berniukai. Gargždų sporto centro auklėtiniai čia dominavo, o didžiausią štangą kėlė Deironas Sudaris – rovė 52 kg ir stūmė 70 kg ir iškovojo aukso medalį.

I vietos – Matas Bytautas, Eimantas Navardauskas, Audrius Rastenis; II vietos – Dominykas Galdikas, Danielius Stonys, Arijus Skara; III vietos – Pijus Viskintas, Dovydas Mockaitis.

Paskutinis srautas – tik stipriausiems!

Didžiausią susidomėjimą kėlė vyresnių atletų grupė, kurioje pasirodė ne tik perspektyvūs sportininkai, bet ir patyrę sunkiaatlečiai. Čia ryškiausiai žibėjo Nojus Brazdeikis – jis rovimo veiksmu pakėlė 114 kg, o stūmimo – 140 kg. Tačiau stipriausiojo titulą iškovojo Raimondas Tamošauskas, įveikęs net 118 kg rovime ir 161 kg stūmime. Jis kartu su Audriumi Rasteniu, Robertu Skurdeniu, Vaclovu Rimgaila ir Diana Mačiūte jau intensyviai ruošiasi gegužės 2–10 d. vyksiančiam Europos meistrų čempionatui Albanijoje.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro medaliais ir taurėmis. Prie papildomų prizų įsteigimo prisidėjo ir sunkiosios atletikos entuziastai Artūras Rastenis, Raimondas Tamošauskas bei SK „Samsonas“.

Treneriai tikisi, kad tokie renginiai paskatins dar daugiau jaunimo prisijungti prie sunkiosios atletikos ir išbandyti savo jėgas šioje sporto šakoje. 

Vaclovas RIMGAILA

Treneris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių

Skip to content