• 28 lapkričio, 2021
|

 Plikiuose – nuotaikingi mėgėjų spektakliai

Šeštadienio popietę Plikių gyventojai rinkosi į kultūros namus, kur vyko mėgėjų teatrų šventė „Aš scenoje – tikrai ne aš“. Projekto sumanytoja ir iniciatorė Plikių mėgėjų teatro „Ciongs“ režisierė Albina Buntinienė pakvietė kelis kolektyvus, kurie dovanojo gerą nuotaiką.

Į šventę atvyko Vėžaičių seniūnijos Girininkų bendruomenės mėgėjų teatras. Aktoriai vaidino nuotaikingą spektaklį „Mergvakaris“, kurį režisavo Raimonda Kubilienė. Susirinkusiuosius linksmino Kretingos kultūros centro armonikieriai, vadovaujami Vytauto Kubilinsko. Smagu buvo klausytis, linguoti ir dainuoti.

Šventės organizatorė visus atvykusiuosius pavaišino gira, bandelėmis. Lauke garavo šiupinys. Režisierė A. Buntinienė sakė, kad bandelė iš išorės plika kaip Plikiai, tačiau vidus su įdaru, vadinasi, žmonės ir teatro mėgėjai pilni idėjų, kūrybiškumo. Kretingos kultūros centro Egidijaus Radžiaus mėgėjų teatro artistai spektaklyje „Keista liga“ (režisierius Donatas Žilinskas) parodė, koks netikėtas gyvenimiškas scenarijus pinasi scenoje. Tiek smagaus juoko ir pamokymo žiūrovams…

Šventės organizatoriai dėkojo Plikių bendruomenės nariams Rasai Beliakovai – naminių bandelių ir šiupinio autorei, Raimondai Kaveckienei – renginio vedėjai. Žmonės, linksmai nusiteikę, dalindamiesi įspūdžiais bei sočiai pasivaišinę, pasuko namo ir paskendo rudeniškoje tamsoje. Gyvenimas tęsiasi suvokiant, kad artistas scenoje – „tai tikrai ne aš“.

Virginija BUČKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių