Prasidės Danės gatvės rekonstrukcija

Klaipėdos rajono savivaldybė ieško rangovo, rekonstruosiančio Danės gatvę Sendvario seniūnijoje. Konkursas paskelbtas praėjusią savaitę. Jis turėtų užtrukti apie tris mėnesius, tad jau birželį planuojama su laimėtoju pasirašyti sutartį. Bus rekonstruota daugiau kaip kilometras Danės gatvės ruožo – paklotas asfaltas, šaligatviai, sutvarkytos nuovažos, inžineriniai tinklai.

Šiuo etapu planuojama rekonstruoti daugiau kaip kilometro trijų šimtų metrų ilgio Danės gatvės ruožą, kuris tęsiasi nuo Smeltaitės gatvės iki sankryžos su Gilijos gatve. Šiuo metu Danės gatvės danga – žvyras. Ji stipriai duobėta.

Intensyvaus eismo gatvėje bus įrengtas drenažas, vandens pralaidos, suformuotos nuovažos ir paklotas asfaltas. Važiuojamoji dalis bus šešių metrų pločio. Taip pat rekonstrukcijos metu numatoma įrengti ir 2,5 m pločio pėsčiųjų takus.

„Procesas, rengiantis šios gatvės rekonstrukcijai, tikrai užsitęsė. Strigo derybos su privačių sklypų savininkais, nes, norint tinkamai rekonstruoti Danės gatvę, valstybinės žemės neužteko. Bet pagaliau konkursas paskelbtas. Tad jei viešųjų pirkimų procedūros eis sklandžiai, su rangovu, rekonstruosiančiu šią gatvę, sutartį pasirašyti planuojame jau birželį. O tada prasidės ir darbai, taip laukti gyventojų“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių